Alexa

Talip Geylan; Türk Milleti'nin Vereceği Karar Devletimizin Teminatıdır

Türk Eğitim Sen Genel Başkanı Talip Geylan; "Türk Milleti'nin Vereceği Karar Devletimizin Teminatıdır" ifadelerini kullanarak, Herkesin vatandaşlık sorumluluğuyla mutlaka oy kullanması gerektiğini vurguladı.

Talip Geylan; Türk Milleti'nin Vereceği Karar Devletimizin Teminatıdır

31 Mart 2019 (Yarın) Gerçekleştirilecek yerel seçimlerin Türkiye'ye hayırlar getirmesini dileyen Genel Başkan Talip Geylan tüm vatandaşlara oy kullanma çağrısında bulunarak bir mesaj yayınladı.

Genel Başkan Talip Geylan, Mesajında Türk milletin en doğru kararı vereceğine inandığını belirten Geylan şunları söyledi:

“2023 yolunda ekonomik kalkınmasını sağlamış, kamu çalışanlarının da huzur içerisinde olduğu müreffeh toplum idealini yakalamış, uluslararası saygınlığını artırmış, içeride ve dışarıda tüm terör unsurlarını dize getirmiş güçlü Türkiye özlemi en büyük niyazımızdır.

Cumhuriyetimizin 100. yıldönümüne giderken son eşik olan yerel seçimlerin; demokrasimizin sıhhatine, milletimizin birliğine, vatanımızın dirliğine ve ebed müddet devletimizin bekasına katkı sağlamasını niyaz ediyorum.

Herkesin vatandaşlık sorumluluğuyla mutlaka oy kullanması gerektiğini vurguluyor; sonuç ne olursa olsun, her zaman ferasetine güvendiğimiz milli şuurun vereceği kararın, ülkemiz için hayırlar getireceğine inanıyorum.”

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2019, 16:04
YORUM EKLE

banner325