Terör Örgütü ve Yumoşların Boğaziçi eylemi!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Boğaziçi Üniversitesi’ne Prof. Dr. Melih Bulu’yu rektör olarak atadı. Melih Bulu rektör olarak atanınca tüm terör yandaşı Yumoşlar harekete geçti.

Güncel 04.02.2021, 12:40 06.02.2021, 00:20
Terör Örgütü ve Yumoşların Boğaziçi eylemi!

Prof. Dr. Melih Bulu’nun rektör olarak atanmasının ardından terör yandaşı Yumoşlar harekete geçti. Üniversiteler kapalı olduğu halde kendisine öğrenci süsü veren terör örgütü yandaş ve sempatizanları CHP’nin provokasyonlarıyla üniversitede eylemlere başladı.Boğaziçi Üniversitesi olaylarıyla ilgili Türkgün Gazetesindeki köşesinde yazan Yıldıyar Çiçek,önemli değerlendirmelerde bulundu.  

Prof. Dr. Melih Bulu Boğaziçi’ne rektör atandığında terör örgütlerinin yandaşlarını organize ederek üniversite içinde eylem yapan CHP’nin militan il başkanı Canan Kaftancıoğlu olduğunu belirten yazısında şunları söyledi;

DHKP-C marşı eşliğinde halay çeken grupların sahneye çıktığı üniversitede, bu kez Kabe fotoğrafı yere serilip üzerine LGBT paçavrası yerleştirilmişti. İslam dünyasına ve Müslümanlara çok büyük hakaret olan bu eylemden sonra gözaltına alınıp tutuklananlar oldu. Kabe-i Muazzama’ya yapılan bu saygısızlık elbette cezasız kalmamalıydı. Ama milli ve manevi değerlere düşman CHP ve yancılarının bu alçaklığa tepkileri olmadığı gibi, bu alçaklığı yapanlara yine sahip çıktılar. Bu son yaşananlar Boğaziçi’ndeki olayları yine tetikledi ve terör yandaşı Yumoşlar eylem dozajını artırarak yine harekete geçtiler. Bu sefer eylemlerini sokaklara, caddelere taşırdılar. Polislerimize, polis araçlarına, vatandaşlara, dükkânlara saldıran şiddeti uygulamaya koyuldular. Yine gözaltılar oldu. Yine 108 eylemcinin sadece 7’si öğrenci çıktı. Tamamı değişik terör örgütü mensubu çıktı. Kemal Kılıçdaroğlu kendinden beklendiği gibi bu terör yandaşı Yumoşlara “evlatlarım” diye sahip çıktı. Kemal Kılıçdaroğlu’nun sahip çıktığı yerde Meral Akşener, Ahmet Davutoğlu, Ali Babacan durur mu, onlar da sahip çıkan ve terör yandaşı Yumoşları adeta tahrik eden açıklamalar yaptılar. HDP sözde milletvekilleri zaten eylemde polisle çatışıyordu. Çok ilginçtir Gezi Olayları’nda da ilk görüntüyü HDP milletvekili Sırrı Süreyya Önder polisle çatışarak vermişti. Bu Boğaziçi eylemlerinde polislere saldırırken ilk görüntüyü veren de HDP milletvekili Hüda Kaya olmuştur. HDP nerede, terör ve mikropluk orada… Devrimci, komünist artıklarına ait medya bu eylemlerde her türlü provokatörlüğü yaptı.

Polis yasadışı eylem gerçekleştiren terör yandaşı Yumoşların eylemlerini bölmek ve dağıtmak için “İn aşağı, in aşağı, aşağıdan, aşağıdan. Toplu gitmek yok” tepkisini gösterdi. Ama sol ve yandaş medya bunu “Aşağı bak diyerek Boğaziçili öğrencileri aşağıladı, terbiye etmeye çalıştılar” diye servis etti. Sosyal medyada #AşağıBakmayacağız etiketi açarak nasıl bir embesil olduklarını herkese gösterdiler. Hele CHP’li bazı embesil yöneticilerin Atatürk fotoğrafları kullanarak #AşağıBakmayacağız etiketine “Biz Atatürk gibi hep ufka bakarız” gibi sözler paylaşması tam trajediydi. Terör yandaşı Yumoşlarla aşağıya baksanız ne fayda, ufka baksanız ne fayda?"

Boğaziçi üniversitesine dışarıdan terör yandaşı getirip, içeride ki Yumoşlarla birleştirip ne sonuç almayı umuyorsunuz? 

KAYNAK: TÜRKGÜN

Yorumlar (0)
banner442