Tokat Ocak Başkanı Kaya, İyi Partili Sarıtaşlı'ya 'İhanet' Tepkisi

İYİ Parti Tokat il başkan yardımcısı Songül Sarıtaşlı paylaştığı tweette "Semih Terzi'nin tersine asıl darbecinin Ömer Halisdemir olduğunu da biliyorsunuz değil mi ifadelerini kullanınca tepkiler üzerine hesabını kapattı.

Güncel 25.07.2021, 23:45
Tokat Ocak Başkanı Kaya, İyi Partili Sarıtaşlı'ya 'İhanet' Tepkisi

İYİ Parti Tokat il başkan yardımcısı Songül Sarıtaşlı'nın  'Semih Terzi'nin tersine asıl darbecinin Ömer Halisdemir olduğunu da biliyorsunuz di mi' ifadelerine bir tepki de Ülkü Ocakları Tokat İl Başkanı Nurullah Kaya'dan geldi.

Sarıtaşlı, attığı tweet sonrasında yoğun tepki aldı ve bunun üzerine sosyal medya twitter üzerindeki şahsi hesabından söz konusu paylaşımı sildi. Kendisine ve Şehit Ömer Halisdemir'e yönelik çirkin saldırısına tepkiler dinmeyince hesabını komple kapatttı.

Tokat Ülkü Ocakları İl Başkanı Nurullah Kaya Kamuoyuna duyurusunda ise şu şekilde kınadı: 

Kamuoyuna Duyuru

İyi Parti Tokat İl Başkan Yardımcısı Uğur Songül Sarıtaşlı 15 Temmuz şehidimiz Ömer Halis Demir'i darbeci, Terörist Semih Terzi'yi ise masum gösteren akla ve milli vicdana aykırı darbeci zihniyette bir tavır sergilemiştir.

İhanet boyutunda göstermiş olduğu çirkin saldırıyı KINIYORUM.

UNUTMAMALIDIRLAR Kİ, ne Ömer Halisler öldü ne de Semih Terzi'ler yaşayacak.

Sanmamalıdırlar ki Gazi Osman Paşanın torunları bu hain saldırı karşısında susacak.

Yargı boyutunu yakından takip ederek bu ve bunun gibi olayların her zaman karşısında olacağımızı, susmayacağımızı ve gereken cezaları alması için elimizden geleni yapacağımızı Yüce Türk milletine bildiriyoruz.

Nurullah KAYA

Ülkü Ocakları Tokat İl Başkanı

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)