Türk Eğitim-Sen 'Biz Bize Yeteriz Türkiyem' Çağrısına Destek Verdi

Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından "Biz Bize Yeteriz Türkiyem" diyerek başlatılan Milli Dayanışma Kampanyasına Türk Eğitim-Sen 'Biz Bize Yeteriz Türkiyem' çağrısına destek verdi.

Güncel 31.03.2020, 11:15 31.03.2020, 12:06
Türk Eğitim-Sen 'Biz Bize Yeteriz Türkiyem' Çağrısına Destek Verdi

Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Talip Geylan, 'Biz Bize Yeteriz Türkiyem' Çağrısına Destek vererek, Bütün üyelerinive vatandaşları kampanyaya destek olmaya davet etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "Biz Bize Yeteriz Türkiyem" sloganıyla başlattığı Milli Dayanışma Kampanyasına Türkiye'nin her yerinden yoğun destek gelmeye başladı. Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Talip Geylan'da bir açıklama yaparak, devletimizin, "BİZ BİZE YETERİZ TÜRKİYEM" çağrısıyla başlattığı Milli Dayanışma Kampanyası’na destek verdiğini belirtti.

Kampanya kapsamında bir maaşını ihtiyacı olanlara ulaştırması için devlete emanet ettiğini bildiren Geylan, Türk Eğitim-Sen'in tüm üyelerini ve vatandaşlarımızı kampanyaya destek olmaya davet etti.

Genel Başka Geylan yazılı basın açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

"Türk Eğitim-Sen olarak, Devletimizin, BİZ BİZE YETERİZ TÜRKİYEM çağrısıyla başlattığı Milli Dayanışma Kampanyası’na destek verdiğimizi ifade ediyor, BİR MAAŞIMI ihtiyacı olanlara ulaştırması için devletime emanet ediyorum. Türk Milleti, yek vücut olduğunda her zorluğun üstesinden gelecektir. Şerefli tarihimiz bunun sayısız örneği ile doludur. Bütün üyelerimizi ve vatandaşlarımızı kampanyaya destek olmaya davet ediyorum."

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)