Türk Telekom’dan WiFi deneyimi

Türk Telekom, “herkes için erişilebilir iletişim” yaklaşımıyla Türkiye’nin dört bir yanındaki WiFi hizmet noktalarını genişletiyor.

Güncel 19.06.2022, 23:32
Türk Telekom’dan WiFi deneyimi

Türk Telekom, ana destekçisi olduğu Atatürk Kültür Merkezi (AKM) ve Beyoğlu Kültür Yolu’nda sanatseverlerin yenilikçi teknolojileri deneyimleyebilmeleri için ücretsiz WiFi hizmeti sunuyor. 

Türk Telekom güçlü altyapısı ve WiFi alanındaki tecrübesiyle, AKM’de ve Beyoğlu Kültür Yolu kapsamındaki kültür sanat mekânlarında, ziyaretçilere kaliteli ve güvenli internet deneyimi yaşatmak için ücretsiz WiFi hizmeti sağlıyor. Türk Telekom ayrıca 20 Haziran Dünya WiFi Günü dolayısıyla, sadece bugüne özel, 81 ildeki WiFi noktalarını kullanıcılarına ücretsiz sunacak. 

 “İçinde sanat, dışında hayat, kalbinde Türk Telekom” söylemiyle Atatürk Kültür Merkezi’nin ana destekçisi olan Türk Telekom, teknolojinin imkânlarını sanatseverlerle buluşturuyor. AKM’yi ve Beyoğlu Kültür Yolu kapsamındaki kültür-sanat mekânlarını ziyaret eden tüm sanatseverler, Türk Telekom’un WiFi hizmetinden operatör bağımsız olarak sınırsız yararlanabilecekler. Türk Telekom ayrıca 20 Haziran Dünya WiFi Günü dolayısıyla, sadece bugüne özel 81 ildeki WiFi noktalarını kullanıcılarına ücretsiz sunacak. 

Her yerde, herkes için internet Türk Telekom’dan

Türkiye’yi geleceğe bağlayacak altyapı ve teknoloji için çalışan Türk Telekom, stadyumlar, kütüphaneler, havalimanları, restoranlar, marinalar, otobüs/feribot/uçak gibi toplu taşıma araçları ve binlerce lokasyonda bulunan WiFi hizmet alanını her geçen gün genişletiyor. Bu kapsamda küresel ölçekteki en büyük havalimanlarından İstanbul Havalimanı’nı ziyaret eden tüm kullanıcılar için ücretsiz WiFi hizmeti sunan Türk Telekom, anlaşmalı havayolu şirketlerinde yolcuların uçuşları sırasında da WiFi hizmetinden yararlanmalarını sağlıyor.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)