Tutuklu ve Hükümlüler Akrabalarıyla bayramlaştı

Ramazan Bayramı münasebetiyle cezaevlerinde açık görüş yapıldı. Tutuklu ve hükümlüler bayramın birinci gününde aileleriyle akrabalarıyla bayramlaştı.

Güncel 25.06.2017, 22:40 25.06.2017, 23:56
Tutuklu ve Hükümlüler Akrabalarıyla bayramlaştı

Cumhuriyet başsavcılıklarına gönderilen genelgeye göre, Adana E Tipi, Ankara 1 ve 2 Nolu L Tipi, Antalya E ve L Tipi, Aydın E Tipi, Metris 1 No'lu T Tipi, Bursa E Tipi, Denizli D Tipi, Gaziantep E Tipi, Diyarbakır E Tipi,  İzmir-Buca Kapalı, Konya E Tipi ve Mersin E Tipi kapalı ceza infaz kurumlarındaki hükümlü ve tutuklular için açık görüş açık görüş yaptırıldı.

Hükümlü ve tutuklular, belgelendirilmek suretiyle sadece anne, baba, eş, çocuk, torun, büyükanne, büyükbaba ve kardeşleriyle görüştürüldü. 

Görüş süresi yarım saatten az ve bir saatten fazla olmamak kaydıyla 09.00-17.00 saatleri arasında yaptırıldı.  

"SU GELİNCEYE KADAR KURBAĞANIN GÖZÜ PATLAR" HABERİ 

Yorumlar (3)
Kadir 4 yıl önce
Fetöcü hakim ve savcılar TC'nin Adaletini Yargısını Bir silah olarak kulanmıştır. Fetöcü hakim ve savcıların verdiği cezalar HÜKÜMSÜZDÜR. Fetöcülerin yargıladığı mahkumlara AF verin. Aileler perişan, çocuklar anasınız babasız bayram yaşıyor. Bayram gelmiş neyimize Özgürlüğümüz yok sevdiklerimiz yok. TC nin Milleti cezaevlerinde çoluk çocuk perişanız neden duymazsın görmezsin vicdanın yokmu sen baba değilmisin , dede degilmisin özlem yokmu af ın yokmu bu adalet kime. Ne olur biz mahkum çocukların hayır duası için mübarek gün için AF ver. Allah Aşkına sahip çık. REİS Amca.
Ayten 4 yıl önce
HAİN DEYİLİZ AMA HAİNLER BİLE ÇIKARKEN KADER MAHKUMU HALA DÖRT DUVARDA BAYRAM ZEHİR OLDU EŞLER ANALAR ÇOCUKLAR GOZYASİYLA SULADI CEZAEVİ KAPISINI SELAM OLSUN BAYRAM KUTLAYAN DEVLETİME
Mahkum yakını 4 yıl önce
Çıkacak diye beklerken fetoye yer açmak için uzaklara gönderilen askerleriniz görüş yapamiyo gidemiyoruz hani devlet nerde adalet biz hiç bişey göremiyoruz ama Allah var yukarda o herşeyi gören eşit adaletli bayramı ağlayarak geçiren anneler babalar eşler çocukların ahi tutar.....
parçalı bulutlu