TÜYAP, 20 Fuar Düzenleyecek

COVID-19 pandemisi başlangıç sürecinde ara verilen, ticaretin vazgeçilmez mecralarından biri olan fiziki fuarlar eylül ayından itibaren yeniden kapılarını açmaya başladı.

Güncel 22.09.2020, 13:49 27.09.2020, 03:05
TÜYAP, 20 Fuar Düzenleyecek

Tüyap Fuarcılık Grubu, ticaretin ve işlerin sağlıklı bir ortamda yapılması için tüm önlemlerle yeni döneme hazırlandı! Fuarların düzenlemediği süreçte yeni normalin tüm gereksinimlerine göre planlar yapan ve hibrit modele yıllardır hazır olan Tüyap Fuarcılık Grubu “Ticaret İçin Önce Sağlık” mottosuyla bir dizi düzenleme ve önlemle fuarların yeni dönemde nasıl olacağını tüm paydaşlarına duyurdu.

Tüyap, temassız fuarcılıkla katılımcı ve ziyaretçisine güvenle iş yapmaları için dijital alt yapısının tüm imkanlarını sunacak. Ayrıca fuar alanına fiziki olarak gelen herkesin gönül rahatlığıyla iş yapması için de yapılan düzenlemeler karşılığını buldu. Tüyap, TSE Covid-19 Güvenli Hizmet Belgesi alan ilk ve tek fuar şirketi oldu.

Fuarı ziyaret etmeyi planlayan ziyaretçiler MyTüyap mobil uygulaması üzerinden fuar davetiyesini alabilir, fuar yaka kartını oluşturabilir, fuar alanına hiçbir ekstra baskılı karta ihtiyaç duymadan mobil uygulamadaki QR kodu okutarak giriş yapabilir, sosyal mesafe kuralına uygun olarak düzenlenmiş alanlarda veya QR kodlu online görüşme alanlarında bire bir iş toplantıları yapabilir ve kartvizit yerine görüştüğü katılımcıya bilgilerini QR kodunu okutarak paylaşabilir.

Tüyap Yönetim Kurulu Üyesi ve Stratejik Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Zeynep Ünal Öztop, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Ticari hayatı felç eden pandemi sürecinin olumsuz etkilerini maalesef hep beraber yaşıyoruz ancak uzun yıllardır dijitale yaptığımız yatırımlarla birlikte böylesi zor bir süreçte tüm paydaşlarımız için ‘Ticaret İçin Önce Sağlık’ düşüncesinden yola çıkarak temassız fuar deneyimini hayata geçiriyor, fuar alanlarımızda tüm önlemleri alıyoruz” dedi.

Yılın son çeyreğinde yaklaşık 20 fuar düzenleyecek .

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
19°
parçalı bulutlu