Ülkü Ocaklarından Hayriye Aylin Alkutay Açıklaması

Antalya'nın Döşemealtı ilçesinde meydana gelen olayda, eski eşinin yaşadığı eve gelen Mehmet A. eski eşi Hayriye Aylin Alkutay'ı katletti. Alkutay İle ilgili Ülkü Ocaklarından açıklama geldi.

Güncel 03.12.2021, 10:54
Ülkü Ocaklarından Hayriye Aylin Alkutay Açıklaması

Hayriye Aylin Alkutay eski eşi tarafından katledildi. Ülkü Ocakları Döşemealtı İlçe Yönetim Kurulu üyesi ve Döşemealtı Ülkü Ocakları Sosyal Medya Birim Başkanı ve Ülkü Ocakları Genel Merkezi gönüllü sosyal medya destek ekibinde görevli olan Hayriye Aylin Alkutay'ın katledilmesiyle ilgili Ülkü Ocaklarından açıklama geldi.

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım, sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklamada şunları söyledi:

Bugün aldığımız kahredici bir haberde, Ülkü Ocakları Antalya-Döşemealtı yöneticimiz Hayriye- Aylin Alkutay kardeşimizin eski eşi olan cani tarafından maalesef hayattan koparıldığını öğrendik. Gencecik bir kadının daha yaşam hakkı elinden alınmış, yüce Allah’ın bir emanetine daha hıyanet edilmiş, bir gül daha dalından koparılmıştır. Genç kardeşimizin, teşkilatımızın da bir mensubu olması acımızı daha da katlamıştır.

Psikopatlara, cani ruhlulara, eli kanlı canavarlara, gözü dönmüş manyaklara hak ettikleri cezalar verilmeli, günyüzü gös

Bu alçakça gerçekleştirilen olay bizi derinden üzmüştür. Bu vesileyle hayatını kaybeden kardeşimiz Hayriye Aylin Alkutay’a Allah'tan rahmet, kederli ailesine ve teşkilatımıza başsağlığı diliyorum. Ruhu şad, mekanı cennet olsun.terilmemelidir. Gerekçesi ne olursa olsun insan hayatına kast eden caniler cezalandırılmadan bizlere rahat uyku olmayacaktır.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)