Ünlü tiyatro oyuncusunun evi yandı

Ünlü tiyatrocu Ferdi Atuner’in Taksim Cihangir'de bulunan evinde yangın çıktı. Yangına çok sayıda itfaiye ekibi müdahale etti.

Güncel 26.10.2016, 11:32
Ünlü tiyatro oyuncusunun evi yandı

Ünlü tiyatrocu Ferdi Atuner evinde olmadığı, eşinin evde olduğu bir zamanda yangın çıktı. Taksim Cihangir'de bulunan evinde çıkan yangına çok sayıda itfaiye ekibi müdahale etti. Can kaybı yaşanmayan yangında ünlü tiyatrocunun eşi Hasime Atuner’in saçları tutuştu.,  Hasibe Atuner ambulansla hastaneye kaldırıldı.

İddiaya göre; Ferdi Atuner alışverişe çıkmıştı. Hasime Atuner kahvaltı hazırlıyordu. Hasime Atuner ocağı yaktığı sırada alev alan tüple birlikte mutfak bir anda alev topuna döndü. Hasime Atuner’in saçları tutuştu. Ünlü oyuncunun eşi kendini apartman boşluğuna atarak yardım istedi. Apartman görevlisi ve esnaflar müdahale etti. Talihsiz kadın ise olay yerine gelen sağlık ekiplerince hastaneye kaldırıldı. 

Apartman görevlisi Mehmet Kaya  “Adam evde yokmuş eşi varmış. Tüpün başı kelepçeden kurtulmuş hanımefendi de ateşi yakmaya çalışınca alev almış. Ben apartman görevlisiyim ben de yardıma gittim." dedi.

Yorumlar (0)