Ünlü yapımcı Can Tanrıyar'dan Asker Oğluna Anlamlı Mesaj

Ünlü yapımcı Can Tanrıyar, terör saldırısının ardından askerde olan oğluna paylaşım sitesinden yayınladığı mesaj gururlandırdı.

Güncel 19.12.2016, 12:58 19.12.2016, 13:22
Ünlü yapımcı Can Tanrıyar'dan Asker Oğluna Anlamlı Mesaj
Ünlü yapımcı Can Tanrıyar, Askerdeki oğluna sosyal paylaşım sitesi Instagram hesabından anlamlı bir mesaj yayınladı.  

Can Tanrıyar, Kayseri'de bombalı araç ile yapılan saldırıda çarşı iznine çıkan 14 askerin şehit edilmesi sonrasında Instagram hesabından duygu yüklü sözlerle askerde olan oğluna seslendi. Can Tanrıyar, askerde olan oğlu Anılcan'ın askeri üniforma ile çekilen fotoğrafını paylaşarak, "Hiçbir şeyden korkmayın, yılmayın. Belki bizim aklımız sizde olabilir ama sizin aklınız sadece ve sadece vatanda olsun" dedi.

Tanrıyar, oğlu Anılcan için yaptığı paylaşımı şöyle:
"Aslan asker oğlum, Anılcan... Böyle zor bir dönemde askerlik yapmandan dolayı gurur duyuyorum. Hiçbir şeyden korkmayın, yılmayın... Belki bizim aklımız sizde olabilir ama sizin aklınız sadece ve sadece 'Vatan'da olsun. Biz bugün varız, yarın yokuz. Ama sizin koruduğunuz bu VATAN sonsuza dek yaşayacak, hiç kuşkunuz olmasın. Seviyorum seni aslan oğlum."
İHA

Editör Notu: Böyle babalar oldukça güzel yurdum daha da güzelleşecektir. Türkiyem'de gözü olanların, hayalleri olanların hevesleri kursaklarında kalacaktır. Böylesi yiğit babaların kahraman askerli oldukça huzur içinde ol Türkiyem.
Yorumlar (0)