Vatan Şaşmaz Hakkında Şok İddia: Bu Doğru mu?

Ünlü sunucu Vatan Şaşmaz, eski manken Filiz Aker tarafından 4 el ateş edilerek dün akşam öldürüldü. 5 yıldızlı otelde gerçekleşen cinayetin ardından Filiz Aker intihar etti. Şaşmaz ile ilgili bugün ortaya çıkan iddialar şok etti.

Güncel 28.08.2017, 09:39 28.08.2017, 09:54
Vatan Şaşmaz Hakkında Şok İddia: Bu Doğru mu?

Sunucu Vatan Şaşmaz’ın dün akşam  öldürülmesi tüm Türkiye'de bomba etkisi yarattı. Ardındah Filiz Aker'in intiharı bombanın etkisini artırdı.Bütün gazetelerde yer alan habersevenlerini de derinden sarstı.

Bugün çıkan iddialara göre Vatan Şaşmaz,  Forex’de ‘yatırım yapacağım’ vaadiyle Filiz Aker’den 1 milyon dolar borç aldığı ve parayı batırdığı öne sürüldü.

Şaşmaz, Filiz Aker’e “Sana ödeme yapmayacağım” dediği için Şaşmaz’ın öldürüldüğü iddiasına basında yer verildi.. Öte yandan Filiz Aker’in Şaşmaz’la bir yıldır yasak aşk yaşadığı, Aker’in yaklaşık üç ay önce intihar girişiminde bulunduğu da dile getirildi.

Olay esnasında otelde olan Türk oyuncu Emrah Yılmaz yaşananları anlattı. Yılmaz, “Çin’den İstanbul’a geldim. Yakın dostum Ahmet Altınbaşak ve eşi Dora beni otele davet etti. Filiz Hanım da geldiğimde oradaydı. Kendisiyle iki saat kadar oturduk. Şarap içip sohbet ettik. Daha sonra kendisine bir mesaj geldi. Bizden müsaade isteyip odasına çıktı. Bir aya yakındır bu otelde kalıyormuş galiba. Giderken ‘Misafirlerime iyi bak, geleceğim’ dedi. Aradan uzun vakit geçti. Gelmeyince yeğeni Dora merak etti. Otel odasına çıktık. Ancak kapı kapalıydı, ses gelmeyince güvenlik kapıyı kırdı. İçeri girildiğinde Vatan Şaşmaz ve Filiz Hanım’ı ölü olarak gördük” dedi.

Otele gelen oyuncu Saruhan Hünel ise, “Çok şaşkınım. Vatan ve Filiz’le aramız çok iyiydi. İyi dosttuk. Böyle bir olay nasıl oldu anlamadım. Denilene göre dört kurşun sesi duyulmuş. Vatan’ın sırtından ve kafasından vurulduğu söyleniyor” şeklinde açıklama yaptı.

Yorumlar (0)