Yasin Sevgili, Motor Kurye Kazalarına Dikkat Çekti

İstanbul Sarıyer'de kazada hayatını kaybedin Motor Kurye ile ilgili Öz Taşıma İş Sendikası İstanbul İl Başkanı İl Başkanı Yasin Sevgili açıklamada bulundu.

Güncel 03.10.2021, 21:44 03.10.2021, 23:57
Yasin Sevgili, Motor Kurye Kazalarına Dikkat Çekti

Öz Taşıma İş Sendikası İstanbul İl Başkanı Yasin Sevgili, Sarıyer'de otomobille Motorsikletli Kuryenin Çarpışması Sonucu meydana gelen kazada hayatını kaybeden Motorsikletli kurye Ferdi S.'nin Vefatıyla ilgili açıklamada bulundu.

Dün saat 15.30 sıralarında Sarıyer Demirciköy Yolu, Sazlıdere Sokak üzerinde meydana gelen kaza ile ilgili açıklamada bulunan Yasin Sevgili, kazadan sonra ismi bilinmiyen sürücü yakınının "bunun ne haber değeri var" diye tepki göstediğini belirterek şu ifadelere yer verdi:

"İstanbul Sarıyerde otomobil ile Motorsikletli Kuryenin Çarpışması Sonucu Motorsikletli kurye emekçi kardeşimiz Vefat etmiştir. Kazadan sonra ismi bilinmiyen sürücünün yakını 'bunun ne haber değeri var' diye tepki göstermiştir. 

Öz Taşıma İş Sendikası İstanbul İl Başkanı olarak bu durumu kınıyor ve apaçık bir cana kast oldugundan Adaletin tecelli etmesini yüce devletimizden istiyoruz. Canlı cansız herşeyi yaratan Yüce Allah yaşama hakkını herkese eşit değerde vermiştir.

Kimsenin canı ucuz kimsenin ki de pahalı değildir.

Öz Taşıma İş Sendikası İstanbul İl Başkanı olarak Motorlu Kurye mesleğinin tehlikeli meskekler grubunda yer alması için sonuna kadar mücadelemizi sürdüreceğiz. Vefat eden  kardeşimize Allah cc dan Rahmet ailesi ve sevenlerine sabr-ı cemil niyaz ediyorum.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)