Alexa

Yeni Kayyum'dan Cesur Cevap!

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’ne kayyum olarak atanan Cumali Atilla, tehditlere hiçbir zaman değer vermediğini belirtti.

Yeni Kayyum'dan Cesur Cevap!
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’ne önceki gün İçişleri Bakanlığı tarafından kayyum olarak atanan Ankara Etimesgut İlçe Kaymakamı Cumali Atilla, dün görevine başladı.Esnaf gezisi düzenleyen Atilla, halkın problemlerini dinledi.

Bugün AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehdi Eker, Diyarbakır Valisi Hüseyin Aksoy ve kendisi gibi Sur ilçesine kayyum olarak atanan Bilal Özkan ile birlikte esnafı gezen Atilla, yeni görevi ile ilgili açıklamalarda bulundu.

 Atilla, şunları söyledi:

“Dün itibari ile göreve başladık. Bana bu görevi tevdi eden Bakanımıza, Başbakanımıza, Cumhurbaşkanımıza öncelikle teşekkür ediyorum. İnşallah, yüce rabbimin yardımı ve aziz Diyarbakır’ın aziz hemşehrilerimin de desteği ile güzel Diyarbakır’ımızı daha güzel seviyeye getirmeye gayret göstereceğiz. İnşallah Diyarbakır sizlerle birlikte daha da güzel olacak. Diyarbakırlı vatandaşlarımız yaklaşık 17 yıldır hizmetlerden yeterince faydalanamadı. Bundan sonra inşallah devletimizin bütün imkanları şu ana kadar olduğu gibi bundan sonra da desteği ile daha güzel şeyler yapılacak. Ben o tehditlere hiçbir zaman değer vermiyorum. Yüce rabbim bizi koruyacak, bu aziz milletimizin duaları ile biz sizlerle çok güzel şeyler yapacağız.”
YORUM EKLE

banner325