Yıldıray Çiçek, Nagehan Alçı'ya Sert Tepki Gösterdi

Türkgün Gazetesi yazarı Yıldıray Çiçek, "Bu ihanet kusan şirret kadını artık susturun!" başlığı ile yayınladığı makalesinde Nagehan Alçıya sert tepki gösterdi.

Güncel 02.10.2019, 13:00 02.10.2019, 14:27
Yıldıray Çiçek, Nagehan Alçı'ya Sert Tepki Gösterdi

Bir televizyon kanalında tartışma programında, "Katil Devlet" ifadesine yer veren Nagehan Alçı'ya sert tepki gösteren Türkgün yazarı Yıldıray Çiçek, "Bu şirret kadının en son gündem olduğu konuda Türk devletinin terörle mücadelesine yönelik devleti suçlayıcısı “katil devlet” ifadesi olmuştur. Prof. Dr. Ersan Şen televizyon programında bu alçaklığa tepkisini gösterse de, bu kadının bu şirret düşüncesini ekranlardan rahat rahat ifade edebilmesi herkesi rahatsız etmiştir." dedi.

Rasim Kütahyalı ve Nagehan Alçı'nın Türk milletinin milli ve manevi değerlerine, toprak bütünlüğüne karşı bir alerji olduğunu belirten Çiçek, "Bu alerjiden dolayı da terör örgütü PKK’yı, FETÖ’yü, Barzani’yi, sözde Kürdistan kurmak isteyenleri piyasaya çıktıkları günden beri bunlar savunuyor." ifadelerine yer verdi.

Zaman zaman,  Öcalan’a, Fethullah Gülen’e, Peşmergebaşı Barzani’ye övgüler dizdiklerini Ama Atatürk’e de “Atatürk savaşı kazandı başarılı oldu ancak bir diktatördü” diyebilecek cibilliyet sahip olduklarını belirten Çiçek, "Karı-koca sürekli sözde Kürdistan’ın kurulmasının hikmetlerinden bahsederler, toprak parçalarını kafalarına göre Barzani’ye, PKK’ya pay ederler ama mesele Yunanistan işgali altında bulunan adalar olunca, “18 keçinin otladığı kaya parçası için savaşa mı girelim?” derler…" şeklinde hatırlatmalarda bulunarak, Nagehan Alçı'nın hep “Kürdistan yollarında, Habur’dayım. Fonda Ahmet Kaya...” anlayışında yola çıkan biri olduğunu söyledi.

Nagehan Alçı “Öcalan’ın affedilmeli. Öcalan’a ev hapsi verilmeli” “ diyen, onun kocası Rasim Ozan Kütahyalı “Aynı şekilde Abdullah Öcalan’a ve Öcalan’ın önder olarak anıldığı harekete dair de görüşünüz ne olursa olsun, Öcalan’dan ne kadar nefret ederseniz edin, Öcalan bugün milyonlarca Türkiye yurttaşı tarafından bir şekilde sevilen ve hürmet gören bir insandır.” diyecek kadar iğrenç ve hain düşünceler ortaya koyuyordu.

Yıldıray Çiçek, Prof. Dr. Ersan Şen televizyon programında bu alçaklığa tepkisini gösterse de, bu kadının bu şirret düşüncesini ekranlardan rahat rahat ifade edebilmesi herkesi rahatsız ettiğini belirterek, "Bu ihanet kusan şirret kadını artık susturun!" başlıklı yazısını şöyle devam ettirdi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)