Yurtiçi Kargodan Dev Yatırım!

Öz Taşıma İş Sendikası İstanbul İl Başkanı Yasin Sevgili, Haramidere'de Türkiye'nin en büyük otomasyon sistemine sahip kargo kurye işleme ve Transfer Merkezi açılışına katıldı.

Güncel 14.10.2021, 21:16
Yurtiçi Kargodan Dev Yatırım!

Haramidere'de Türkiyenin en büyük otomasyon sistemine sahip olan Kargo Kurye İşleme ve Transfer Merkezi açılışına Öz taşıma iş sendikası istanbul il başkanı Yasin sevgili de katıldı.

Öz Taşıma İş Sendikası İstanbul İl Başkanı Yasin Sevgili,Transfer Merkezinin Türkiye'ye hayırlı olmasını temenni etti. Bu Kargo kurye İşleme ve Transfer Merkezi'nide1000 lerce yeni çalışan istihdam edileceğini belirten Sevgili yaptığı açıklamada; "Bu merkezi ülkemiz ekonomisine kazandıran Arıkanlı Holding Yönetim kurulu başkanı Sayın Ümit Arıkanlı Beye Arıkanlı holding Genel koordinatörü Sayın Hakan Subaşı Beye Sayın Genel Müdürümüz Fatih Önyol Beye, Öz taşıma iş sendikası istanbul il başkanlıgı olarak Teşekkür ederim. Yurt Içi kargo Ailesinin Anlamlı Sloganıyla sözlerime son vermek istiyorum."SÖZ VERDİGİMİZ GIBI", #izbırakansendikacılık, #adamgibiadammustafatoruntay

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)