Alexa

Aziz Yıldırım Gözyaşlarını Tutamadı...

Aziz Yıldırım'ı taşıyan uçak Sabiha Gökçen Havalimanı'na indi. Yıldırım ilk önce sarı lacivertli kulübün sporcularının bulunduğu bölüme geçti. Burada sporcular Yıldırım'ı alkışlarla karşıladı. Sporcuları tek tek selamlayan Yıldırım, gözyaşlarına engel olamadı. Yoğun kalabalıktan otobüse geçmekte zorlanan Aziz Yıldırım, kısa bir konuşma yaptı ve oradan Bağdat Caddesi'ne doğru yola çıktı.

Aziz Yıldırım Gözyaşlarını Tutamadı...

 


"DİK DUR EĞİLME TARAFTARIN SENİNLE"

Taraftarlar bir ara "Dik dur eğilme, taraftarın seninle" şeklinde slogan attılar.
"Hükümet İstifa" diye de bağıran taraftarlar olunca Başkan Yıldırım ellerini kaldırarak sükunete davet etti.

AZİZ YILDIRIM'A BEŞİKTAŞLI DESTEĞİ

Bu arada bir grup Beşiktaşlı taraftar, dikkat çeken bir pankartla Aziz Yıldırım'a destek için Sabiha Gökçen Havaalanı'na geldi.
'Maltepeli Beşiktaşlılar' adı veren bir grup taraftar, açtıkları pankartla Aziz Yıldırım'a destek verdi. Beşiktaş'ın eski Başkanı Süleyman Seba, Galatasaray'ın eski başkanı merhum Özhan Canaydın ve Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın fotoğraflarının bulunduğu pankartın altına "Üç ayrı insan, üç aynı yürek" yazan taraftarlar, "Biz Cumhuriyetiz" başlığıyla açtıkları pankartı CIP kapısında gösterdiler.

Yıldırım gözyaşlarını tutamadı

Sabiha Gökçen Havaalanı'na gelen Aziz Yıldırım, sporcuların beklediği CIP bekleme salonuna girince duygulandı.

Yıldırım sporcuların bulunduğu bekleme odasına girdi ve tek tek futbolcularla tokalaştı. Tüm sporcularla kucaklaşan Yıldırım, bekleme salonuna girerken alkışlarla ve tezahüratlarla karşılandı. Bu esnada Aziz Yıldırım'ın ağladığı ve sevinç gözyaşları döktüğü görüldü.
Yıldırım, yöneticilerin bulunduğu bölüme de geçerek hasret giderdi. 
Güncelleme Tarihi: 21 Ocak 2014, 23:03
YORUM EKLE