banner434

banner433

Başbakanlık Müşavirliği'ne Süpriz İsimler Atandı

Açık bulunan Başbakanlık Müşavirliği'ne Selma Üçüncüoğlu ile Zerin Elçi Coşkun atandı.

Gündem 05.12.2014, 12:39 05.12.2014, 13:15
Başbakanlık Müşavirliği'ne Süpriz İsimler Atandı

 Açık bulunan Başbakanlık Müşavirliği'ne Selma Üçüncüoğlu ile Zerin Elçi Coşkun atandı. Dışişleri Bakanlığı'nda açık bulunan Müsteşar Yardımcılığı'na, İkili Siyasi İşler Genel Müdürü Ümit Yalçın atandı. Açık bulunan İkili Siyasi İşler Genel Müdürlüğü'ne ise Ortadoğu Genel Müdür Yardımcısı Can Dizdar atandı.

Konuyla ilgili yapılan açıklamaya göre; Dışişleri Bakanlığı'nda açık bulunan Müsteşar Yardımcılığı'na, Büyükelçi Ayşe Sinirlioğlu atandı. Açık bulunan Tercüme Dairesi Başkanlığı'na Armağan İnci Ersoy atandı. Açık bulunan İnsan Kaynakları Dairesi Başkanlığına Fatih Yıldız atandı. Açık bulunan Ortadoğu Genel Müdür Yardımcılığı'na İhsan Mustafa Yurdakul atandı. Açık bulunan Ortadoğu Genel Müdür Yardımcılığı'na Salih Mutlu Şen atandı. Açık bulunan Amerika Genel Müdür Yardımcılığı'na Ece Öztürk Çil atandı. Açık bulunan Kültür İşleri Genel Müdür Yardımcılığı'na Hatice Oya Tunga Çağlı atandı. Açık bulunan Kadrolu Kuzey Avrupa ve Baltıklar Genel Müdür Yardımcılığı'na Füsun Aramaz atandı. Açık bulunan İkili Ekonomik İşler Genel Müdür Yardımcılığı'na Şebnem Cenk atandı.

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı'nda açık bulunan Dış İlişkiler ve Avrupa Birliği Genel Müdürlüğü'ne Bekir Gezer atandı. Açık bulunan Deniz ve İçsular Düzenleme Genel Müdürlüğü'ne Mehmet Mehdi Gönülalçak atandı. Açık bulunan I. Hukuk Müşavirliği'ne Abdulkadir Sarı atandı. Açık bulunan Dış İlişkiler ve Avrupa Birliği Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcılığına Erdem Direkler atandı.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü'nde açık bulunan yönetim kurulu üyeliğine Metin Kayrak atandı.
Boru Hatları ile Petrol Taşıma A.Ş Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Asım Kafkas, başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alındı.
Bakanlıkta açık bulunan Boru Hatları ile Petrol Taşıma A.Ş Genel Müdür Yardımcılığına Ruhi Aksoy atandı.

Gençlik ve Spor Bakanlığı'nda açık bulunan Müsteşar Yardımcılığı'na, İstanbul Vakıflar I. Bölge Müdürü İbrahim Özekinci atandı. Açık bulunan Rehberlik ve Denetim Başkanlığı'na Personel Dairesi Başkanı Mehmet Haluk Uçkun atandı. 

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'nda, Bakanlık Müşaviri Ömer Osman Moroğlu, başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alındı. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'nda, Bakanlık Müşaviri Arslan Ağca, başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alındı. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'nda, Bakanlık Müşaviri Ramazan Ulus, başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alındı.


Kültür ve Turizm Bakanlığı'nda, Isparta İl Kültür ve Turizm Müdürü Abdullah Kılıç, başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alındı. Kültür ve Turizm Bakanlığı'nda açık bulunan Bakanlık Müşavirliği'ne, Diyarbakır İl Kültür ve Turizm Müdürü Mehmet Tevfik Arıtürk atandı. 

Millî Eğitim Bakanlığı'nda, Kırgızistan-Türkiye Manas Üniversitesi Denetleme Kurulu Üyeliği'ne, Maliye Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanlığı Daire Başkanı İsmail Eraslan’ın atanması uygun görüldü. 

İçişleri Bakanlığı'nda açık bulunan Bakanlık Müşavirliğine Hüseyin Özalp atandı.

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı'nda açık bulunan Altyapı Yatırımları Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcılığı'na Aydın Özen atandı. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı'nda açık bulunan Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı'na Alper Sınav atandı. 

Vakıflar Genel Müdürlüğü'nde açık bulunan Ankara Vakıflar Bölge Müdürlüğü'ne Temel Ünlü ve Samsun Vakıflar Bölge Müdürlüğü'ne Ali Şahin atandı. 

Hazine Müsteşarlığı Sigorta Denetleme Kurulu Başkanlığı'nda açık bulunan sigorta denetleme uzmanlıklarına, Sigorta Denetleme Uzman Yardımcısı Kuntay Baydar, Barış Taşkesen ve Ömer Oy atandı.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nda açık bulunan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eğitim ve Araştırma Merkezi I. Hukuk Müşavirliği'ne Tuncay Kara atandı.

Yorumlar (0)