Bebek katili ile Seçim Pazarlığı...

Özel ekibin Kazan’daki sır toplantısından çıkan “Seçime kadar örgütü eylemsiz tut, seni Diyarbakır’a gönderelim” mesajı İmralı’ya iletildi!..

Gündem 21.10.2014, 10:39 21.10.2014, 11:02
 Bebek katili ile Seçim Pazarlığı...
DAVUTOĞLU’nun Kazan’daki “think-tank” ekibi, yakında kamuoyuna duyurulacak yeni bir “Öcalan mektubu” üzerinde çalışıyor. Tema ise her zamanki gibi “sokaklardan çekilme” ve “barış.” Mektup için Öcalan’la sıkı pazarlık yapılıyor. Bebek katiline, “Seçimi Nisan’a alıyoruz. Sen mektuba ‘olur’ de. Seçim sonrası Diyarbakır’a ev hapsine çıkmanı sağlayalım” mesajı gitti bile.

Yeter ki düzeni sağla..


Bebek katili Öcalan ile yapılan pazarlıkları doğrulayan kaynaklara göre, akil adamlar süreci ile hükümetin Nisan’daki seçim sürecine kadar topu çevirme ve bebek katiliyle ‘sen bizim iktidarda kalmamız için gerekli oyları ve düzeni sağla, biz de seni Diyarbakır’a ev hapsine gönderelim’ pazarlığı. Oyunun bir parçası da Başbakan’ın koltuğunu korumak. 

yeniçağ

Öcalan'la görüşme şartı!

Yorumlar (1)
bahar 7 yıl önce
konuşulanlar çok doğru belvin buldan bunlarakanacak biri değil önce apo çıkarılacak ceza evleri boşalacak secim sonra halk bu oyunlara hartıok ğelmez yok öyle koltuğunu korumak orası kimsenin babasının mekanı değil yeter önce genel af yeter zindanlar boşalacak secim sonra olacak