Alexa

BU DEVLET KİME PARALEL?

Dr, Hasan Sami Özvarinli'nin yeni yazısı:"BU DEVLET KİME PARALEL?"

BU DEVLET KİME PARALEL?
banner327

 Cemaatin paralel yapılanması bahane edilerek binlerce insanının görev yeri değişti, peki bu görevlilerin yerine getirilen şahıslar artık kime paralel?


Türk tarihindeki en tehlikeli ve en korkunç paralel devlet yapılanması şu günlerde cemaat bahane edilerek bizzat Recep tarafından kurulmakta.

Mülkün başındaki insanın bizatihi kurdurduğu bu yapılanma, bundan önce varlığından bahsedilen hiçbir cemaatçi yapılanmaya benzemeyen, devletin birlik ve bütünlüğünü istediği anda yok edebilecek tehlikeli bir örgütlenme olarak şu günlerde oluşmakta...

Kanun yapıcının başındaki siyasi erkin oluşturduğu paralel yapılanma, bu vakitten sonra ülkemizde çok basit bir şekilde istediği operasyonu yapabilecek kabiliyette olacaktır.

En son Haşhaşi olarak nitelendirilen Cemaatçiler bu savaşın bir cephesi olmak sureti ile beklide farkında olmadan Recep merkezli kadrolaşma için bir bahane teşekkül etmiştir.

Eğer bu savaş çıkmasaydı binlerce insan nasıl görevden alınabilirdi, böylesine haksız bir görevden alma eylemi sürerken nasıl olurda halk sessiz kalabilirdi? YAZININ DEVAMI

Güncelleme Tarihi: 20 Ocak 2014, 00:54
YORUM EKLE