Çakıcı, 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı yayınladı

Alaattin Çakıcı 30 Ağustos Zafer Bayramı münasebetiyle sosyal medya hesabından yayınladığı mesajda, "Kurtuluş Savaşı kahramanlarını rahmet, minnet ve şükranla anıyorum." dedi.

Gündem 30.08.2020, 21:18 30.08.2020, 21:54
Çakıcı, 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı yayınladı

30 Ağustos Zafer Bayramı sebebiyle sosyal medya twitter hesabından bir mesaj yayımlayan Alaattin Çakıcı, Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, kurtuluş savaşı kahramanlarını anarak, Türkiye üzerinde kötü emeller besleyenlerede ihtarda bulundu.

Alaattin Çakıcı, Basın Danışmanı Ferhat Aydoğan aracılığıyla yayınladığı 30 Ağustos Zafer Bayramı açıklaması şöyle:

"Türkiye Cumhuriyetinin temeli bu zaferle sağlamlaştırılmış ve ebedi hayatı burada şeref tacını giymiştir. Bugün de Türkiye üzerinde kötü emeller besleyenler şunu çok iyi bilmelidir ki, Yüzlerce yıldır aynı bayrak altında yaşayan ve bu ülkeyi beraberce kanlarını dökerek kuran Milletimiz, Çanakkale'de ve Kurtuluş Savaşında olduğu gibi buna asla fırsat vermeyecektir. 

Türkiye Cumhuriyeti,dünya durdukça var olacak ve varlığından,birliğinden ve dirliğinden asla taviz vermeyecektir. Bu duygularla, başta Aziz Türk milletinin ve Türk silahlı kuvvetleriyle beraber devletimizin tüm güvenlik mensuplarının 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı yürekten kutluyor Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, Kurtuluş Savaşı kahramanlarını rahmet, minnet ve şükranla anıyorum. Kamuoyuna saygılarımı sunarım."

Yorumlar (0)