Çakıcı'dan, 'kıbrıs'ta CRATOS’u satın aldı' haberine Yalanlama

Bir gazete’de hakkında çıkan yalan asparagas haber için Alaattin Çakıcı, basın danışmanı Gazeteci Ferhat Aydoğan aracılığı ile kamuoyuna yaptığı açıklamada, "Alaattin Çakıcı, kıbrıs'ta CRATOS’u satın aldı" yönünde ki habere tepki göstererek yalanladı.

Gündem 28.08.2020, 17:54 28.08.2020, 18:18
Çakıcı'dan, 'kıbrıs'ta CRATOS’u satın aldı' haberine Yalanlama

Alaattin Çakıcı, cezaevinden çıkmasının ardından ne yaptığı, nereye gittiği, nelerle ilgilendiği merak konusu oldu. Son olarak, "Alaattin ÇAKICI kıbrıs'ta CRATOS’u satın aldı. "şeklindeki haberi değerlendiren Çakıcı, Bu tür haberlerin hepsi yalan olduğunu, Türkiye'nin eski Türkiye olmadığını söyledi.

28.08.2020 tarihinde biir gazete’de hakkında çıkaniddialarla ilgili konuşan Alaattin Çakıcı, Basın danışmanı Gazeteci Ferhat Aydoğan aracılığı ile kamuoyuna yaptığı açıklamada şunları söyledi:

28.08.2020 tarihli bugün yayınlanan AVRUPA isimli bir gazetede çıkan "Alaattin ÇAKICI kıbrısta CRATOS’u satın aldı" yönündeki haber yalan bir haberdir. Cezaevinden çıktığımdan şu zamana kadar ne bir yer satın aldım ne de bir yer sattım. İkamet ettiğim Bodrum ve İstanbul'da bu tip haberler çıkmaktadır. Bu tip haberlerin hepsi külliyen yalandır. Türkiye artık eski Türkiye değildir, Devletimiz kimin ne yapıp, yapmadığını çok iyi bilmektedir. Devletimiz, bu tip haberleri yapıp basına servis eden kişilerden milyonlarca kere daha fazla bilgi sahibidir. Devlet kimin ne yapıp yapmadığını daha iyi bilir. Kamuoyuna saygılarımla arz ederim.

Ayrıca Alaattin Çakıcı, notunda şunları söyledi:

Ermeni diasporasının ve Kolombiya mafyasının parasını Türkiye'de kullanıp, borçlu işadamlarının malını gasp eden vatan hainlerini, fetö ve pkk’nın parasını çalıştıran, sözde iş adamlarının namussuzluklarını bu haberi yapan gazete ve diğer gazeteler neden gündeme getirmiyor?

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)