Çok büyük oyun oynanıyor

17 Aralık yolsuzluk operasyonunun ardından görevini bırakan ve hakkında fezleke hazırlanan eski Çevre ve Şehircilik Bakanı Bayraktar, Türkiye'nin önünün kesilmeye çalışıldığını söyledi.

Gündem 16.03.2014, 17:11 16.03.2014, 17:21
Çok büyük oyun oynanıyor
17 Aralık yolsuzluk operasyonunun ardından görevini bırakan ve hakkında fezleke hazırlanan eski Çevre ve Şehircilik Bakanı Bayraktar, Türkiye'nin önünün kesilmeye çalışıldığını söyledi. Bayraktar, "Hesap büyüktür. Oyun çok büyüktür. Oyunun sadece ucu gözükmektedir" dedi

Eski Çevre ve Şehircilik Bakanı ve AK Parti Trabzon Milletvekili Erdoğan Bayraktar, AK Parti tarafından kent merkezindeki bir otelde verilen kahvaltıda esnafla buluştu. Trabzon'da yetişen esnafın büyükşehirlerde çok daha iyi konuma geldiğini anlatan Bayraktar, kentin esnaflıkta bir mektep olduğunu belirtti.
 
Bayraktar, "Türkiye'de istikrarı yakalayıp devam ettirmek için çok dikkatli olmamız lazım. Türkiye'nin önü kesilmek istenmektedir. Kötü niyetliler Türkiye'nin gelişmesi ve kalkınmasının önünü kesmektedir. Hesap büyüktür. Oyun çok büyüktür. Oyunun sadece ucu gözükmektedir. Derinliği çok büyüktür. Biz birlik, beraberlik ve dayanışma içinde olmamız lazım" dedi.
Yorumlar (0)
parçalı az bulutlu