Alexa

Gülerce. 'Sıkıntılara Hazır Olun...'

Hüseyin Gülerce: ''Herkes, Cumhurbaşkanlığı seçimine kadar, bu topraklarda Cumhuriyet tarihinde hiç yaşanmamış sıkıntılara ve savrulmalara hazır olsun''

Gülerce. 'Sıkıntılara Hazır Olun...'
banner327

 Gülen cemaati lideri Fethullah Gülen’e en yakın isimlerden biri olarak bilinen Zaman gazetesi yazarı Hüseyin Gülerce, “Herkes, Cumhurbaşkanlığı seçimine kadar, bu topraklarda Cumhuriyet tarihinde hiç yaşanmamış sıkıntılara ve savrulmalara hazır olsun. Sadece sabredenlerin, sağduyu ile hareket edenlerin, üslup güzelliğini koruyanların ve duruşunu bozmayanlarin kazanacağı fırtınaya giriyoruz” dedi.

Fethullah Gülen’e en yakın isimlerden biri olarak bilinen Zaman gazetesi yazarı Hüseyin Gülerce, Twitter’dan tartışılacak sözlere imza attı.

Twitter’da, Zaman gazetesinin bugünkü (3 Ocak) nüshasında yayımlanan “Sonunda ne olur” başlıklı yazısının anonsunu yapan Hüseyin Gülerce, “Zaman'da bugünkü yazım: Sonunda ne olur? Demokrasimiz, milletimiz ve devletimiz bu badireden güçlenerek çıkar. Ancak herkes, umhurbaşkanlığı seçimine kadar, bu topraklarda Cumhuriyet tarihinde hiç yaşanmamış sıkıntılara ve savrulmalara hazır olsun. Sadece sabredenlerin, sağduyu ile hareket edenlerin, üslup güzelliğini koruyanların ve duruşunu bozmayanlarin kazanacağı fırtınaya giriyoruz. Bu fırtınada dostlar kaybedilecek, çürükler ayıklanacak, vefasızlar ortalığa saçılacak. Herkes yerini bulacak. Sonunda Türkiye kazanacak. Fırtınanın habercisi ben değilim, Sayın Mehmet Ali Şahin ve Sayın Burhan Kuzu. Operasyon yapılacağını 6 ay önceden bilen yazarlara dikkat” diye yazdı.


Güncelleme Tarihi: 03 Ocak 2014, 22:13
YORUM EKLE
YORUMLAR
ZEKİ KESKİN
ZEKİ KESKİN - 6 yıl Önce

allah in izniyle haziriz.yapacaklari varsa. ellerinden geleni ardlarina komasinlar.

Ersin Akbulut
Ersin Akbulut - 6 yıl Önce

yillardir cok firtina gören bu millet artik son 10 yildaki kazanim ve deyisimden sonra yasanacak her ne olursa olsun inandigi ve bildigi dogrulardan taviz vermeyeektir...deyil firtina he ne yola basvurssalar dahi milletimiz inandigi lider ve hedefindeki yüce gayeden asla sasmayacagi gibi inaniyorumki bu suni firtinalar kenetlenmesine vesile olacaktir.