Hakan Ural, PKK ile siyaset adı altında işbirliği yapan kim varsa lanet olsun!

Neler Oluyor Hayatta isimli programı sunan Hakan Ural, Gara'daki hain saldırıya çok sert ifadelerle yüklenerek, sessiz kalanlara tepki gösterdi ve; "Sen siyaset yapıyorum diye bunlarla mücadeleye sekte vuruyorsan sen namertsin." dedi.

Gündem 16.02.2021, 12:17 17.02.2021, 09:32
Hakan Ural, PKK ile siyaset adı altında işbirliği yapan kim varsa lanet olsun!

Hakan Ural, Neler Oluyor hayatta programında Gara'da PKK'nın hain saldırısı sonucu şehit olan 13 vatan evladıyla ilgili değerlendirmesinde çileden çıktı. Hakan Ural'dan Gara'daki hain saldırıya sessiz kalanlara tepki göstererek, "Sen siyaset yapıyorum diye bunlarla mücadeleye sekte vuruyorsan sen namertsin." dedi.

 Mliliyetçi yapısıyla öne çokan Hakan Ural, Sosyal medya avantajınıda dile getirerek, vatanını milletini seven her kim varsa buradan en sert şekilde tepki göstermesini istedi.

KanalD 'Neler Oluyor Hayatta' isimli programı sunan Hakan Ural, PKK'ya 'PKK' diyemeyenlere çok sert tepki göstererek konuşmasında,''Polisini, askerini, doktorunu şehit ediyorlar sen siyaset yapıyorum diye 3 tane 5 tane oy alacağım diye bunlarla mücadeleye sekte vuruyorsan sen namertsin'' ifadelerine yer verdi.

TERÖRLE SİYASET ADI ALTINDA İŞBİRLİĞİ YAPAR HER KİM VARSA LANET OLSUN!

Yumruk gibi olmazsak, bir arada olmazsak, dört gözümüzü açmazsak, bu kadar yedi düvelle mücadele edip.askerini, polisini, öğretmenini, doktorunu şehit ediyorlar, sokaklara bomba koyuyorlar, korku salıyorlar, ayaklandırma yapıyorlar, herşayi yapıyorlar... Sen siyaset yapıyorum diye hala utanmadan kalkıp üç tane beş tane oy alacam diye bunlarla mücadeleye sekte vuruyorsan sen namertsin. Ağzınız dolu dolu bir PKK deyin bakalım. Devlet her türlü mücadelesini veriyor. Devletimden ricam, Allah rızası için o kadar katı olsunlar ki, terörle müktesaplı ne varsa... yok parti siyaset yapıyormuş bilmem ne yok arkadaş böyle bir şey, dünyanın hiç bir yerinde böyle bir şey yok. Bu ülkede terörle minicik şüphe götürecek hir kim varsa siyaset adı altında işbirliği yapan kim varsa lanet olsun!

Sosyal medyanın burada öne çıkması gerektiğini belirten Hakan Ural, bu hususlarla ilgili "vatanını milletini seven kim varsa yıkın ortalığı, sanatçısı, siyasetçisi yıkın ortalığı." dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (1)
eyşe sarı 9 ay önce
Hakan Ural gerçekten milliyetçi bir insan. konuşmalarını takip ediyorum. neler oluyor hayatta programında halk dilinde konuşuyor. Helal olsun ona. PKK'ya karşı söylediklerine katılmamak mümkün değil