Alexa

Hep senin yüzünden Memur Teoman...

İnternete düşen 4 Bakan'la ilgili fezlekeler aynı zamanda bir "kahraman" da ortaya çıkardı. İsmi Teoman....

Hep senin yüzünden Memur Teoman...

 17 Aralık yolsuzluk ve rüşvet operasyonu sonrası 4 Bakan istifa etmek zorunda kalmıştı. O Bakanlarla ilgili Fezleke Meclis'ten önce bugün internete düştü.

4 Bakan ve Reza Zarrab'la ilgili iddialar bir yana, fezlekelerde ne teklif edilirse edilsin rüşvet yemeyen bir Memur, Teoman sosyal medyada günün kahramanı oldu.

İsmi Teoman olan kişi Gümrük'te çalışan bir Memur. Reza Zarrab'ın çalışanları ne teklif ederse etsin, ne yaparsa yapın Teoman'ı ASLA rüşvet almaya ikna edemedikleri ortaya çıktı.

Sızdırılan tapelerde yer alan Sarraf ve Bayar arasındaki diyaloglarda Teoman adındaki gümrük memurunun bütün ısrar ve vaatlere rağmen rüşveti kabul etmediği görülüyor. Bayar'ın "Temon'a neler yaptım, ne vaatler ne şeyler... Yok yok adam almıyor" dediği iddia edilirken Sarraf'ın bu durumdan dolayı yakındığı görülüyor.

TWITTER'DA MEMUR TEOMAN FIRTINASI ESİYOR

Tapelerin sızmasından sonra Twitter'da başlayan gümrük memuru Teoman dalgası birbirinden ilginç yorumlara konu olurken #MemurTeoman hastag'i altında rüşveti kabul etmeyen memur için sayısız övgü dizildi.

screen-shot-2014-03-14-at-11.36.11-am.png

screen-shot-2014-03-14-at-11.48.58-am.png

Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2014, 23:23
YORUM EKLE

banner325