İsmail Koncuk: Bu alçaklık tam onlara göredir

Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, öğretmen Adem Korkmaz'a saldırarak gözünü morartan Müdüre tepki göstererek; "Bu alçaklık tam onlara göredir" dedi.

Gündem 10.04.2015, 23:54 11.04.2015, 12:14
İsmail Koncuk: Bu alçaklık tam onlara göredir
Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, öğretmen Adem Korkmaz'a saldırarak gözünü morartan Müdüre tepki gösterdi.

Sosyal Platformu hesabı üzerinden bir açıklama yapan İsmail Koncuk: "Bu alçaklık tam onlara göredir" dedi.

Koncuk'un açıklamaları şöyle:


Niğde Bor İlçe Milli Eğitim Müdürü Celalettin Özüdoğru Ankara'da yurt dışı Sınavına girmek için izin istemeye gelen öğretmen Adem Korkmaz'a saldırarak gözünü morartmıştır. Bir Ilçe müdürünün öğretmen dövmesi asla kabul edilemez.Türk Eğitim Sen olarak gereken hukuki girişimi yapacağız. Valisi öğretmeni azarlar, ilçe müdürü öğretmen döverse bu işin sonu hiç de iyi olmaz. Bakanlık derhal bu dayakçı müdürü açığa almalıdır.Müdür bir sendikanın eski Niğde şube başkanıydı.Sendikanın adını söylemeye gerek yok, herkes tahmin edebilir.

Bir kısım yandaş sendika sitelerinde öğretmeni döven Bor İlçe Müdürünü savunan açıklamalar yer almaktadır.Bu alçaklık tam onlara göredir.

Yarın yandaş sendika da çıkarak dayak yiyen öğretmeni suçlayacak, Bor ilçe müdürünü savunacaktır.Bunlardan ne öğretmene ne memura dost olur.

Allah bunlara vicdan vermemiş, bir öğretmen ilçe müdürüne nasıl saldırabilir? Şimdiye kadar vukuatı olmayan bir insandan beklenebilir mi?

Önünüze geleni, liyakati, kabiliyeti olmayan, insan ilişkileri sıfır adamları yönetici yaparsanız olacağı budur.Bunlarla işimiz var.Yorumlar (1)
Borlu Öğretmen 7 yıl önce
Çok yanlı ve yalan bir haber olmuş.