banner434

banner433

İsmail Koncuk'tan sert açıklama

Kamu sen ve Türk Eğitim Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk Twitter hesabından Şube Müdürlüğü Atamalarının iptali hakkında çok sert açıklamalar yaptı.

Gündem 04.02.2015, 14:32 04.02.2015, 14:51
İsmail Koncuk'tan sert açıklama
Kamu sen ve Türk Eğitim Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk Twitter hesabından  Şube Müdürlüğü Atamalarının iptali hakkında çok sert açıklamalar yaptı. 

Eğitim çalışanlarının haklarını savunmak için olağanüstü çaba sarf eden Koncuk yaşanan hukuksuzlukları dile getirdi.

Kamu Sen'e bağlı olarak eğitim sektöründe faaliet gösteren ve eğitim çalışanlarının her türlü hakkının savunulmasında öncülük eden Türk Eğitim Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, Şube Müdürlüğü atamalarındaki hukuksuz uygulamalara yönelik twitter'den yaptığı açıklamada şöyle dedi:

"Sendikamızın şube müdürlüğü atamalarını iptal kararını bölge idarede bozduranlar bakalım şimdi ne yapacaklar.
 
Aktif Eğitim Sen'in sözlü sınavları iptali hukuk düşmanlarının tüm hesaplarını alt üst etmiştir. Bu karara göre sözlü Sınavın tamamı iptal edilmiştir.
 
Hukuk düşmanlarını dik duruşlu adamlar olarak göklere çıkaran yağcı, yağdanlık takımı şimdi ne diyecekler, görelim. MEB'in önünde 30 gün vardır, bu kararı uygulamayacak olanlara her sözü söyleme hakkımız saklıdır. Bekleyelim, görelim.
 
Ayrıca Türk Eğitim Sen'in açtığı davada henüz esastan karar verilmemiştir. Yani bu kararı uygulayacak olanların zerre adamlığı kalmışsa, artık bu karmaşaya son verir ve tüm atamaları iptal eder, ne kadar adamlıkları var görelim.
Yorumlar (0)