MHP'nin İçki Protestosu

30 Ağustos zaferinin 91. yıl dönümü nedeniyle Tekirdağ Valiliği tarafından düzenlenen resepsiyon Ramada otelde yapıldı. içki ikram edilmesine MHP Tekirdağ İl Başkanı Enes Kaplan ve partililer tepki gösterdi.

Gündem 31.08.2013, 13:59 31.08.2013, 14:22
MHP'nin İçki Protestosu
30 Ağustos zaferinin 91. yıl dönümü nedeniyle Tekirdağ Valiliği tarafından düzenlenen resepsiyon Ramada otelde yapıldı.  içki ikram edilmesine MHP Tekirdağ İl Başkanı Enes Kaplan ve partililer tepki gösterdi.

Tekirdağ Valisi Ali Yerlikaya,Mekanize Piyade Tugay Komutanı Tuğgeneral Halil Erkek, Tekirdağ Belediye Başkanı CHP'li Adem Dalgıç, AK Parti Tekirdağ Milletvekili Özlem Yemişçi MHP Tekirdağ İl Başkanı Enes Kaplan'ın da içinde bulunduğu resepsiyonda kritik anlar yaşandı. isteyen davetlilere alkol servisine tepki göstererek resepsiyonu terk eden MHP Tekirdağ İl Başkanı Enes Kaplan:  'Böyle bir günde alkol dağıtılması üzücü bir olay. Tamamen yanlış bir hareket. Sayın valimiz yanlış yaptı. Tepki olarak resepsiyonun terk ediyoruzö dedi.
Gazetecilerin MHP'lilerin resepsiyonu terk etmesini sorması üzerine yorum yapmaktan kaçınan Vali Yerlikaya, 'Şimdi bu konuyla ilgili açıklama yapmayacağım. Bugün günün anlamı ile ilgili konuştum. Yarın değerlendiririzö demekle yetindi.

Tekirdağ valisi Ali Yerlikaya konuyla alakalı bir açıklama yapmadı.

AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Ahmet Kambur ise  alkol dağıtılmasının hoş olmadığını  daha fazla yorum yapmak istemediğini belirtti.
Yorumlar (0)