Partiler Arası Bayramlaşma Hareketi

Kurban Bayramı münasebetiyle Partiler arası trafik yoğunlaştı.

Gündem 25.09.2015, 11:41 25.09.2015, 11:56
Partiler Arası Bayramlaşma Hareketi

Partiler arasındaki bayramlaşma ziyaretleri başladı. Her Bayram olduğu gibi bu bayram'da partiler arasında trafik yoğunluğu başladı.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Denizli Milletvekili Emin Haluk Ayhan, Genel Sekreter Yardımcısı Hidayet Vahapoğlu ve MYK Üyesi Mehmet Sami Uzun, diğer partilere giderek bayramlaşacak.

Genel Başkan Yardımcısı Adana Milletvekili Mevlüt Karakaya, MYK üyeleri Ankara Milletvekili Mustafa Mit ile Sultan Gündüz, diğer partilerden gelenlerle bayramlaşacak.

MHP’nin kendi arasındaki bayramlaşma töreni de Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin katılımı ile saat 14.00’te Genel Merkez Tören Salonu’nda yapılacak.

HDP’NİN BAYRAMLAŞMASI

HDP’den bayramlaşmak üzere; Parti Sözcüsü Kars Milletvekili Ayhan Bilgen, İstanbul Milletvekili Hüda Kaya, MYK Üyesi Günay Kubilay, siyasi partileri ziyaret edecek.

Grup Başkanvekili ve Diyarbakır Milletvekili İdris Baluken, Mardin Milletvekili Erol Dora, PM Üyesi Fatma Kurtulan, HDP genel merkezinde bayramlaşmak üzere gelecek siyasi parti yetkililerini ağırlayacak.

DİĞER PARTİLERDE BAYRAMLAŞMA


DSP, Saadet Partisi ve BBP gibi partilerin genel merkezlerinde de bayramlaşma programları gerçekleştiriliyor. DSP Genel Başkanı Masum Türker saat 13.30’da parti genel merkezinde vatandaşlarla ve partililerle bayramlaşacak. BBP Genel Başkanı Mustafa Destici de yine partililerle saat 13.00’te genel merkezde bayramlaşacak.

MHP'YE İLK ZİYARET

Milliyetçi Hareket Partisi’ne (MHP) bayram ziyaretine gelen ilk parti DSP oldu.

DSP’den ziyarete Genel Başkan Yardımcıcısı Dilara Tambova, Ankara milletvekili adaylarından Prof. Dr. Günay Alçığır ve Hakan Alan geldi. Ziyaretçileri ise MHP’den Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya karşıladı.

CHP'YE İLK ZİYARET


AK Parti Genel Merkezi'ndeki bayramlaşma etkinliğine ilk gelen parti CHP oldu.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, milletvekilleri Özcan Purçu, Muharrem Erkek ve PM üyesi Sera Kadıgil’den oluşan CHP heyetini, Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, Ankara milletvekilleri Murat Alparslan, Jülide Sarıeroğlu, Mahmut Sami Malli ve Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı Meryem Göka genel merkezde karşıladı.Yorumlar (0)
banner442