Alexa

Seçimlerde En Karlı Çıkacak Parti MHP'dir

Genel Seçimler yaklaşırken Partiler çalışmalarına, istişarelerine hız verdi. Büyüklü küçlü bütün partiler seçimlere yönelik metod ve taktiklerle ilgileniyor...

Seçimlerde En Karlı Çıkacak Parti MHP'dir

Genel Seçimler yaklaşırken Partiler çalışmalarına, istişarelerine hız verdi. Büyüklü küçlü bütün partiler seçimlere yönelik metod ve taktiklerle ilgileniyor.

Nereden ne kadar Milletvekili çıkartılır bunun hesapları yapılıyor.

Bu arada seçimlerde birleşme veya seçim ortaklığı da kulislerde çok konuşulan konulardan birisi…

Hükümet seçim yatırımları olarak vatandaşı ikna etmek için devletin kasasını ağzına kadar açtığı iddia edilirken, diğer taraftan AKP’nin HDP-PKK ile gizli görüşmeler ve anlaşmalar yapıldığı konuşuluyor.

AKP, Seçimleri kan kaybetmeden nasıl kazanırızın hesapları peşine düşerek her türlü alternatifi düşünüyor ve değerlendiriyor.


Önümüzdeki seçimlerde en karlı çıkacak Partilerden birisi MHP’dir.

Türkiye genelinde MHP Aday Adaylarına bakıldığında her birinin diğerinden değerli olduğu görünüyor. Kendi bölgelerinde karşılığı var olan Aday Adayları arasından çıkarılacak Adaylarla birlikte MHP’nin oluşturacağı genel siyaset paralelinde MHP bu seçimlerde umulmadık oranda oy alacağı iddia ediliyor.

Milliyetçi Hareket Partisinin Büyük Kongresindeki teşkilat yönetiminin yeniden oluşturulması da tercihe göre seçimlere yönelik çalışmaları müspet veya menfi anlamda etkileyeceği konuşuluyor.
Yavuz Atabey

Güncelleme Tarihi: 12 Mart 2015, 16:10
YORUM EKLE