Alexa

Uğur Meleke Milliyet'ten kovuldu mu?

Cnn türk'te Cüneyt Özdemir'in 5N 1K programına konuk olan Uğur Meleke'nin kullandığı cümleler işinden mi etti?

Uğur Meleke Milliyet'ten kovuldu mu?
Cnn türk'te Cüneyt Özdemir'in 5N 1K programına konuk olan Uğur Meleke'nin Erdoğan'ın Fenerbahçe'yle ilgili ortaya çıkan tapeleriyle ilgili yaptığı açıklamalar sonucu Milliyet gazetesindeki köşe yazarlığı görevinden kovulduğu iddia edildi.

Spor yorumcusu Uğur Meleke Cnn Türk televizyonunda katıldığı 5N 1K programında son günlerde ortaya çıkan ve Erdoğan'ın Fenerbahçe kongresini etkilemeyi amaçladığı iddia edilen ses kayıtlarını değerlendirdi. 

Meleke "Başbakan Fenerbahçe'de etkili olmak istiyorsa başkanlığa adaylığını koyar ve seçime girer. Bunun yolu kendisinin de her defasında işaret ettiği gibi sandıktan geçiyor" şeklinde konuştu.

'Aziz Yıldırım daha net konuşmalı'


Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ı da eleştiren Meleke, "Aziz Yıldırım her defasında en temiziz diyenden daha temiz olduklarını iddia ediyor. Bu işin grisi beji olmaz ya siyahsın ya beyaz. Aziz Yıldırım daha net konuşmalı" dedi.

Program sonunda programın yapımcı ve sunucusu Cüneyt Özdemir sosyal medyadan olaya tepki göstererek, ''Uğur Meleke'nin sırf düşüncelerini açıkladığı için işine son verilirse, Milliyet gazetesinin tüm köşeyazarları için meşruiyet krizi başlar.'' twitini attı.

Güncelleme Tarihi: 04 Mart 2014, 16:58
YORUM EKLE

banner325