Zekeriya Öz'den Çarpıcı Twetler!!!

Savcı Zekeriya Öz, Twitter'dan Muhsin Yazıcıoğlu'nun ölümüyle ilgili çapıcı açıklamalarda bulundu.

Gündem 15.11.2014, 20:00 15.11.2014, 20:48
Zekeriya Öz'den Çarpıcı Twetler!!!
Savcı Zekeriya Öz, Twitter'dan Muhsin Yazıcıoğlu'nun ölümüyle ilgili çapıcı açıklamalarda bulundu.

Bolu'ya sürgün edilen başsavcı vekili Zekeriya Öz, Büyük Birlik Partisi (BBP) eski Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun yaşamını yitirdiği helikopter kazasına ilişkin çarpıcı paylaşımlarda bulundu.

Sosyal paylaşım sitesi Twitter'den açıklama yapan savcı Öz şöyle yazdı:


“Mezarı başında rahmetle andıkları Muhsin başkanın soruşturmasını kapatanların nasıl terfi ettirdiklerini utanmadan anlatsalar da millet bilse.

Soruşturanlar sürülmüş. Kapatanlar füze hızıyla terfi ettirilmiş. Kör gözlere ne demeli. Rahmetli Başkan Muhsin Yazıcıoğlu'nun öldürülmesinde hem derin güçlerin hem de soruşturmayı kapatanları terfi ettirenlerin payı olması lazım.

Yoksa Cumhurbaşkanının bile açıklama yaptığı somut delilleri kamuoyuyla paylaştığı bir olayın kapatılmasından kimler korunmuş olabilir.

Bugüne kadar ki bilgilerden bu olayın temelinin Dolmabahçe görüşmesine, planlayanların da kozmik oda soruşturmasında yer aldığı yönünde bilgi var. Kozmik oda soruşturması Ergenekon'un kilitlendiği, soruşturmanın kapatılmasına yol açan bir soruşturmayken kim tarafından niçin kapatıldı?

Kozmik oda soruşturması Bülent Arınç'a Suikast soruşturması olarak başlamışken soruşturma savcısına zarfta kurşun gönderilerek tehdit edilmişti.

Türkiye'de hep bir şeyler ortaya çıkacakken gizli bir el devreye girip soruşturmaları kapatıyor. Ve ne hikmetse suçlular dışarı bırakılıyor.

Türkiye'de hep birşeyler ortaya çıkacakken gizli bir el devreye girip soruşturmalar engelleniyor. Ergenekon, Zirve, Kck, Yazıcıoğlu soruş. gibi

Koskoca devlet sonuca doğru yaklaşmışken derin devlet ve terör örgütleri tarafından adeta rehin alındı. Devlet iradesine ipotek konuldu.

"Teröristler baştacı"

Asker-polis ne olduğu kimse tarafından biinmeyen AÇILIM ve ÇÖZÜM SÜRECİ bahanesiyle felç edilip etkisizleştirilirken. Teröristler baştacı...

Cezaevlerindeki darbeciler ve demokrasi düşmanları tahliye edilirken, bunların talimatlarıyla polislelerin tutuklanması da ihanettir.

Devleti her yönüyle basiretsiz ve menfaat düşkünü kişilerin elinde zaafiyete uğratıp, kirli emellerine ulaşmaya çalışan derinlere gün doğdu.

Memleket bölünme noktasına geldiği gün saraylarda yaşayanlar değil milletin gerçek evlatları yine vatanı için çarpışıp şehit olacaktır.

Bazıları da memleket bölünürken utanmadan saraylarına ilave oda yapmanın derdinde olanları umursamaz ve  şehitlerden habersiz olacaklardır."
Yorumlar (0)