Etek Giydirip Kendisini Ayağından Vurması İçin Zor Kullanan 9 Kişi Tutuklandı

İzmir’de sosyal medyada Alaattin Çakıcı ve ailesi hakkında olumsuz paylaşımlarda bulunduğu iddia edilen T.Z'e etek giydirerek zorla kendisine ateş ettirilmesi ile ilgili 9 kişi gözaltına alındı.

Güvenlik 19.10.2017, 22:14 15.08.2020, 14:13
Etek Giydirip Kendisini Ayağından Vurması İçin Zor Kullanan 9 Kişi Tutuklandı

Ünlü kabadayı ve suç örgütü lideri Çakıcı'nın ailesi hakkında olumsuz paylaşımlarda bulunduğu iddia edilen kişiye etek giydirilerek zorla kendisine silahla ateş ettirilmesi ile ilgili 9 suç örgütü üyesi tutuklanarak cezaevine görderildi.

İçişleri Bakanlığı'nın talimatları ve İzmir İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, sosyal medyada etek giyip silahla kendini yaralayan bir kişinin görüntüsünün paylaşılması üzerine harekete geçerek istihbarati çalışmalar neticesinde 9 suç örgüt üyesini yakaladı.

Organize suçlarla ilgili ekipler, suç örgütü lideri ve ailesi hakkında olumsuz paylaşımda bulunan ve söz konusu videoda kendisini yaraladıktan sonra tedavi gördüğü Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesinden kaçan kişinin Turgay Zaim olduğunu belirlemişti. 

Konak ilçesi Gültepe Mahallesi'nde bir futbol sahasına götürdükleri, burada kendi kendini bacağından vurması için zor kullandıkları iddia edilen 9 kişi, çıkartıldıkları mahkeme tarafından tutuklandı.

Kaynak: Kaynak: İHA
Yorumlar (0)