IŞİT'li Terörist CHP'nin Yürüyüşüne Saldırıacaktı

IŞİD'li terörist CHP'nin kortejine saldıracaktı. IŞİD'li terörist güvenlik güçleri tarafından yakalandı ve gözaltına alındı. Aracın içinden Ak Parti Bayrakları çıktı....

Güvenlik 05.07.2017, 13:33 05.07.2017, 17:37
IŞİT'li Terörist CHP'nin Yürüyüşüne Saldırıacaktı

IŞİD'li terörist CHP'nin kortejine saldıracaktı. IŞİD'li terörist güvenlik güçleri tarafından yakalanarak gözaltına alındı....

Kocaeli Emniyeti kalabalığın arasına girmek isteyen IŞİD'liyi son anda yakaladı...

Kocaeli Emniyeti, Adalet Yürüyüşüne saldırmayı planlayan DEAŞ'lıyı operasyon ile yakaladı. Araçta yapılan aramada AK Parti bayrakları çıktı. 

 Kocaeli Emniyet Müdürlüğü ekipleri güvenlik önlemlerini kırmızı seviyeye çıkardı.

Ekiplere bombalı bir araçla saldırı yapılacağı istihbaratı paylaşıldı. Bunun üzerine trafik ilk kez tamamen kesildi. Tüm bu hazırlıkların ardından Kartepe ilçesinde, panelvan tipi bir araç Özel Hareket Polislerinin de katıldığı operasyon ile yakalandı. Operasyon anı kameralara saniye saniye yansıdı. Otomobilde bulunan bir kişi gözaltına alındı. Gözaltına alınan kişinin DEAŞ'lı olduğu ifade edildi.

Zanlının kalabalığın arasına araç ile dalacağı öğrenildi. Aracın içinden ise AK Parti bayrakları çıktı. Olayın ardından zanlının AK Partili algısı yapmayı planladığı ön görülüyor.

Büyük bir provokasyonun önüne geçildiği belirtildi.
 

Yorumlar (0)