İstanbul Polisinden hava destekli operasyon

İstanbul polisi helikopter destekli uyuşturucu operasyonu düzenledi.

Güvenlik 25.08.2015, 12:32 24.07.2016, 22:35
İstanbul Polisinden hava destekli operasyon
İstanbul'da Helikopter destekli operasyona özel harekat ekipleri de katıldı. Operasyonun ‘torbacı’ diye tabir edilen uyuşturucu satıcılarına yönelik olduğu öğrenildi.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Şişli, Beyoğlu, Gaziosmanpaşa, Eyüp ve Kağıthane'de önceden belirlenen adreslere operasyon düzenledi. Özel harekat ekiplerinin desteği ile adreslere giren polis, içeride arama yaptı. Operasyona polis helikopteri de havadan destek verdi. Yapılan aramalarda ele geçirilen uyuşturucu maddelere el konuldu. Bazı şüpheliler ise gözaltına alındı. Operasyonun ‘torbacı’ diye tabir edilen uyuşturucu madde satıcılarına yönelik olduğu öğrenildi.

Baskın yapılan adreslerden biri de Beyoğlu Duvarcı Adem Sokak’taki bir apartman dairesi oldu. Kapı zilini çalan özel harekatçılar bina sakinlerinin kapıyı açmasıyla içeri girdi. Önceden belirlenen daireye giren polis ekipleri içeride arama yaptı. Arama sonucunda herhangi bir uyuşturucu madde elde edilmediği öğrenildi. 
Yorumlar (0)
banner442