Alexa

Kaliteli ve Uzun Ömürlü Askeri Giyim Ürünleri

Kaliteli ve Uzun Ömürlü Askeri Giyim Ürünleri

30 yıllık bir tecrübeye sahip olan Raff Military Textile, birçok farklı ülkenin ordularını giydiriyor. Balkanlardan, Afrika ülkelerine ve Türk cumhuriyetlerine kadar değişik devletlerin resmi askeri güçleri, firmanın ürünlerine sahip. Bu alandaki deneyimini; çok kaliteli ürün üretmesine borçlu olan şirketi, yenilikleri yakından takip eden yapısıyla dikkat çekiyor.

Dayanıklı ve Sorunsuz Askeri Giyim

Raff Military Textile, son derece profesyonel olan ekibiyle, birçok farklı renk ve tasarıma sahip askeri giyim ürünlerini imal etmekte. Orduların tercihi göz önünde bulundurularak; yeşil, mavi, woodland ve çöl kamuflajları kullanılabiliyor. Bunun yanı sıra tercih edilen kumaş birinci sınıf. Ripstop ve gabardin adıyla biliniyor. Malzeme ise hem hafif hem de dayanıklı. Polyesterin yanı sıra saf pamuk da dikkat çekmekte.

Deniz, kara ve hava ordularına göre üretim yapılıyor. Ürünlerin tümünde antibakteriyel bir özellik var. Buna ek olarak en iyi teknoloji olan nano teknoloji kullanılmış. Bu yönüyle asker üniforma son derece kaliteli.

Oldukça Kaliteli Şort ve Askeri Eşofmanlar

Asker spor giyim sadece üniforma ve kamuflaj anlamına gelmiyor. Firma hem eşofman hem de şort takımı üretiyor. Bunun için en çok tercih edilen ve kaliteli olan polyester malzeme kullanılmış. Eşofmanlar fermuarlı. Cepleri de bulunuyor. Rahat kesim dikkat çekmekte. Kumaş türü ise rasel. Şort takımları çok başarılı. Askeri giyim özelliklerine uygun bir biçimde bisiklet yaka tişörtten ve file astarlı şorttan oluşuyor.

Askeri Botlar Arazi Şartlarına Uygun

Askeri giyim denildiği zaman akla gelen botlar, çok kaliteli bir biçimde üretiliyor. Enjeksiyon taban söz konusu. Deri ve nubuk kullanımı var. Fermuarlı olanların yanı sıra bağcıklılar da mevcut. Taban bölümünde ise enjeksiyon öne çıkıyor. ASKERIGIYIM.COM  sitesi içinde kara özel olanları da var.

Güncelleme Tarihi: 14 Mayıs 2019, 14:14
YORUM EKLE

banner325