Nusaybin'de Polis Memuru Şehit Oldu!

Mardin'in Nusaybin ilçesinde, polis memuru Yakup Mete, uğradığı silahlı saldırı sonucu ağır yaralı olarak kaldırıldığı hastanede şehit oldu.

Güvenlik 24.08.2015, 10:06 24.07.2016, 22:37
Nusaybin'de Polis Memuru Şehit Oldu!
Hafta sonu tatilini geçirmek için Nusaybin'de babasının evine gelen polis memuru Yakup Mete silahlı saldırıya uğradı. Kaldırıldığı hastanede kurtarılamayarak şehit oldu.

Alınan bilgilere göre, Mardin İl Emniyet Müdürlüğü'nde görevli, Nusaybin nüfusuna kayıtlı polis memuru Mete (20), hafta sonu tatilini geçirmek için ilçenin Akarsu Mahallesi'ndeki babasının evine geldi.

Yakup Mete, gece saat 22.30 sıralarında babasının evinin önünde kimliği belirsiz kişi ya da kişilerin silahlı saldırısına uğradı. Aldığı kurşun yaraları ile yere yığılan polis memuru Mete, ağır yaralandı. Ailesi ve vatandaşlar tarafından Nusaybin Devlet Hastanesi'ne kaldırılan polis memuru, burada yapılan ilk müdahalesinin ardından Mardin Devlet Hastanesi'ne sevk edildi. Mardin Devlet Hastanesi'ne getirilen Yakup Mete, yapılan bütün müdahalelere rağmen hayatını kaybederek şehit oldu. Saldırganların yakalanması için Nusaybin ilçesinde operasyon başlatıldı. 
Yorumlar (0)
banner442