Alexa

O ses Türkiye birincisi Üngür, Gözaltına Alındı

O ses Türkiye birincisi Ferat Üngür terör örgütü PKK propagandası yaptığı gerekçesiyle gözaltına alındı! Peki Ferat Üngür Kimdir? bu sorunun cevabı merak ediliyor.

O ses Türkiye birincisi Üngür, Gözaltına Alındı

Acun Ilıcalı'nın sunduğu O Ses Türkiye yarışmasında birinci olan Ferat Üngür; terör örgütü PKK'nın propagandasını yapmaktan Diyarbakır'da gözaltına alındı.

Ferat Üngür kimdir, kaç yaşında merak ediliyor. Bir ses yarışmasında finale kalarak adını duyuran Ferat Üngür neden gözaltına alındı merak ediliyordu. Peki Ferat Üngün Kimdir? Üngür, O Ses Türkiye yarışmasına girerken güvenlik soruşturmasından geçmiş miydi?

Ses yayırşmasında birincilik elde eden Ferat Üngür, sosyal medya hesabında terör örgütü PKK'nın propagandasını yaptığı iddiasıyla Diyarbakır'da gözaltına alındı

Alınan bilgiye göre, terör örgütü PKK/KCK'nın eylem ve faaliyetlerinin deşifre edilmesi, engellenmesine yönelik olarak yapılan çalışmalarda sosyal medya hesapları üzerinden terör örgütünün propagandasını yaptığı değerlendirilen şarkıcı Ferat Üngür yakalandı

Yürütülen soruşturma kapsamında gözaltına alınan ve emniyete götürülen Üngür'ün sorgusu devam ediyor.

Bir ses yarışmasında birinci olmasıyla tanınan Üngür'ün emniyetteki işlemleri sürüyor.

FERAT ÜNGÜR KİMDİR?

Ferat Üngür, O Ses Türkiye’de seslendirdiği türkü ile dikkatleri üzerine çekti. Ferat Üngür, birçok kişinin merakla araştırdığı isimdi.Diyarbakır doğumlu olan Üngür, Adıyaman Üniversitesi’nde Müzikoloji bölümünden mezun oldu.

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2019, 20:15
YORUM EKLE