banner434

Osmaneli Ak Partili Belediye Başkanı Şahin'e Saldırı

Bilecik'e bağlı Osmaneli İlçe Belediye Başkanı Münür Şahin, dün gece 4 kişi tarafından saldırıya uğradı.

Güvenlik 06.01.2018, 12:09 06.01.2018, 12:24
Osmaneli Ak Partili Belediye Başkanı Şahin'e Saldırı

Bilecik'e bağlı Osmaneli İlçe Belediye Başkanı Münür Şahin saldırı düzenlendi. Polisler sayesinde 4 kişinin elinden kurtulan belediye başkanı ölümle tehdit edildi.


Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin, dün gece AK Parti Genişletilmiş İlçe Teşkilatı Danışma Toplantısına katılmıştı. Yürüyerek tek başına evine dönerken 77 plakalı bir otomobil tarafından takip edildi. Evine 20 metre kala Başkan Şahin'in önünü madde bağımlısı olduğu iddia edilen M.G.E, Ö.T, O.K. ve Z.M. isimli şahıslar kesti. Kendisini zorla arabaya bindirmeye çalıştılar. 4 kişiye diren Başkan Şahin'in yardımına emniyet güçleri müdahale etti.

"SİLAH VAR SİZİ VURURUM!"

Olayı İHA muhabirine anlatan Şahin, "Toplantı sonrası AK Parti Bilecik Milletvekilimiz Halil Eldemir'i yolcu ettikten sonra tek başına evime dönerken daha önce şahsımı tehdit ederek yeni hal binasının kantar işletmesinin kendilerine verilmesini talep eden ve kendilerine mafya görüntüsü veren madde bağımlısı 4 kişinin beni takip ettiğini fark ettim. Evime 20 metre mesafe kala ise bir anda 4 kişinin önümü kesmesi ve zorla arabaya bindirmeye kalkmasına direndim. Bu arada bıçakla beni öldürecekleri tehdidinde bulunmaya başladılar. Ben de "silah var sizi vururum" diyerek belime sarılmamla birlikte karanlıktan yararlanarak saldırganları etkisiz hale getirdim. Kımıldayanı vururum diyerek herkesin duyacağı şekilde bağırmaya başladım. Panikleyen saldırganları geri çekildi. Bu arada şoförümü aradım. Onun da hızla emniyete haber vermesi istedim. Ekipleri kısa sürede olay yerine gelerek saldırganları etkisiz hale getirdi. Bunlar kendilerine mafya süsü vermiş madde bağımlısı 4 kişi. İlçemiz de ikamet ediyorlar" şeklinde konuştu..

Kaynak: Kaynak: İHA
Yorumlar (0)