Sarıyer’de Teröre Özel Tim Operasyonu"

İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri Sarıyer’de birçok adrese operasyon düzenledi.

Güvenlik 08.09.2017, 09:21 08.09.2017, 11:44
Sarıyer’de Teröre Özel Tim Operasyonu"

İstanbul-Sarıyar'de Özel Harekat Polislerinin de katıldığı bir çok adreste bulunan teröristlere operasyon düzenlendi. Operasyona polis helikopteri destek verdi.

Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından düzenlenen operasyona Özel Harekat Şube Müdürlüğü, Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü’nün yanı sıra çok sayıda sivil ekip te katıldı. Gece saat 03.30 sıralarında Vatan Caddesi’nde bulunan İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nden hareket eden ekipler operasyon için düğmeye bastı. Operasyon kapsamında Sarıyer, Fatih Sultan Mehmet Mahallesinde bulunan birçok adrese özel tim yardımıyla girildi. Girilen adreslerde şüpheli şahıslar üzerinde çalışma yapıldı. Ekipler adreslerde arama yaparken, polis helikopteri de operasyona havadan destek verdi.


İstanbul- Sarıyer’de düzenlenen operasyonun içeriği hakkında bilgi verilmezken, gözaltına alınan şüpheliler sağlık kontrolünden geçirildikten sonra İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü.

İstanbul polisinin takip ettiği Soruşturma devam ediyor.

Kaynak: Kaynak: İHA
Yorumlar (0)