Alexa

Savaşmanın En Eğlenceli Yolu

Savaşmanın En Eğlenceli Yolu

Marmara paintball işletmesi, hizmetlerini tanıttığı web sitesinde farklı paketler ve hizmetleri müşterilerine sunmaktadır. Kişi başı fiyatlar vererek anlaşmazlığı ortadan kaldıran şirket, müşterilerinin gruplar halinde stres atmasını ve eğlenmesini amaçlamaktadır. Parkur oyun alanında müşterilerine paketler halinde farklı hizmetler sunmakta ve fiyatlar da bu paketlere nelerin dahil olduğuna göre değişmektedir.

Tüm Paketlerin Ortak Özellikleri

İşletme sabah 9’da açılmakta ve akşam 23.45’te kapanmaktadır. Bu süre içerisinde verdiği hizmetten tüm müşterileri faydalanabilmektedir. Giriş ücreti almayan şirket, ücretsiz mesire alanı hizmeti de sağlamaktadır. Masa ve ücretsiz kamuflajın yanında ekipman ve malzeme temini de yapmaktadır.

Ekonomik, Standart ve Full Paket

Ekonomik paket içerisinde 100 adet top bulunduran ve diğer tüm imkanlardan yararlanmayı sağlayan hizmettir. Standart paket ise 200 adet top bulundurur. Bu top farkları dışında farklı bir ek hizmet bulunmamaktadır. Full paket içerisinde, köfte ayran menüsü, geldiğiniz grup kişi sayısına göre semaverde çay hizmeti sunmaktadır. Keyifli ve uzun bir günün ardından eğlenerek savaşmak isterseniz, Marmara Paintball’u tercih edebilirsiniz.

Sınırsız Eğlence ve Oyun Amacı

Süre sınırlaması olmadan renkli toplarla atış yapmak, iş yerindeki arkadaşlarınızla, ev halkınızla giderek eğlenebileceğiniz bir etkinlik olan paintball, hafta sonu aktivitesi olarak değerlendirilebilir. 8 dönümlük arazi üzerine kurulmuş olan oyun alanı, kişilere rahatça eğlenme hakkı tanımaktadır. Oyuna başlamadan önce iki gruba ayrılmanız gerekir, bu gruplar birbirlerini ellerindeki boyalı toplar bulunduran silahlar yardımıyla vurarak işaretler. Böylelikle üzerine boya bulaşmış kişiler elenir ve sona kalan takım galip olur. En az sekiz kişilik gruplarla oynanması gereken paintball oyunu, daha az kişiyle oynandığında çok çabuk bitmektedir. Vurulacak kişi sayısının fazla olması, oyunun süresini uzatabilir.

YORUM EKLE