Sancaktepe Ülkücüleri İftarda Buluştu

Sancaktepe Ülkü Ocakları olarak her yıl geleneksel olarak düzenlediği iftar programına, yine büyük bir kalabalık iştirak etti.

İnanç 13.07.2014, 00:07 13.07.2014, 15:43
Sancaktepe Ülkücüleri İftarda Buluştu
 Sokak iftarında Katılımın çok yoğun olduğu gözlendi ve yemekten sonra Ülkü Ocağı Başkanı Mustafa Şahin konuşmasında;“Ülkücülük, anadan emilen ilk süt ve babanın akıttığı ilk alın teriyle başlar. Akıl baliğ olduktan sonra da vatana, millete hizmet ile devam eder. Öncelikle, sütünü emdiğim, alın teriyle yıkandığım, beni ülkücülükle tanıştıran anamdan ve babamdan Allah razı olsun.Yaklaşık iki senedir yapmış olduğum ocak başkanlığı görevimin artık sonuna geldik. Bu görevi layıkıyla yapmaya çalışırken, Ahmet’in ya da Mehmet’in taktirini kazanmayı hiç gözetmedim. Gayem her zaman Allah’ın rızasını kazanmaktı. İnşallah buna muvaffak olabilmişizdir.Ocak başkanlığı görevimi bugün itibariyle vekaleten Volkan ALTINDAL’a teslim ediyorum. Allah yâr ve yardımcısı olsun.”Mustafa ŞAHİN’in konuşmasının ardından mikrofonu alan Volkan ALTINDAL ise şunları söyledi:

“Mustafa başkanın bu zamana kadar olduğu gibi, bundan sonra da her zaman yanındayım. Biz ondan razıyız, Allah da ondan razı olsun. Aldığım bu görevi de layıkıyla taşıyacağıma namusum ve şerefim üzerine yemin ederim. Yolumuz, bahtımız ve alnımız açık olsun, sağ olun.”

Gece, yemek duası ve şiirlerle noktalandı..
Yorumlar (0)