Akşener, Zeki Müren'i Andı

24 Eylül 1996'da hayatını kaybeden Zeki Müren anılıyor. İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Zeki Müren'i ölümünün 24. yıl dönümünde sosyal medya platformunda mesaj paylaştı.

İyi Parti 24.09.2020, 13:07 27.09.2020, 03:04
Akşener, Zeki Müren'i Andı

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Zeki Müren'i ölümünün 24. yıl dönümü vesilesiyle sosyal medya twitter adresinden mesaj paylaştı.Akşener mesajında, "Sanat Güneşimiz ölümünün ardından 24 yıl geçti." ifadelerini kullaranak, Zeki Müren'in vefatının 24. yıl dönümünde saygı ve rahmetle andığını belirtti. 

Türkiye'nin çok önemli ses sanatçılarından Zeki Müren, 1996 yılında hayatını kaybederek sevenlerinde büyük üzüntü yaratmıştı. Sanat Güneşi olarak anılan Zeki Müren, bugün aramızdan ayrılışının 24. yıldönümü dolayısıyla sevenleri tarafından yad ediliyor

İYİ Parti Lİderi Meral Akşener, sosyal medya hesabından, "Türk Sanat Müziği'ne katkıları, duru Türkçesi ve toplumsal meselelere gösterdiği hassasiyet ile herkesin takdir ve sevgisini kazanan, Sanat Güneşimiz #ZekiMüren'i vefatının yıl dönümünde saygı ve rahmetle anıyorum." diyerek Zeki Müren'i yad etti.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
19°
parçalı bulutlu