Bedri Yaşar'dan 'Şehit Binbaşı Zafer Akkuş' Mesajı

İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar, Bitlis Merkez İlçe jandarma Komutanı Binbaşı Zafer Akkuş’un şehit edilmesi nedeniyle başsağlığı mesajı yayınladı.

İyi Parti 20.07.2019, 18:08
Bedri Yaşar'dan 'Şehit Binbaşı Zafer Akkuş' Mesajı

Bitlis Merkez İlçe jandarma Komutanı Binbaşı Zafer Akkuş’un şehit edilmesi ardından başsağlığı mesajı yayımlayan İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar, Terör örgütü PKK'nın saldırısını şiddetle kınadığını ve lanetlediğini söyledi.

Bedri Yaşar, Bitlis Merkeze bağlı Bölükyazıcı mevkiinde bölücü terör örgütü mensupları PKK militanları tarafından roketli saldırı düzenlendiğini bu hain saldırıda, Samsunlu Binbaşı Zafer Akkuş ve yanında bulunan şoförü ve koruması yaralandığını, Saldırıda ağır yaralanan Binbaşı Zafer Akkuş kaldırıldığı Bitlis Devlet Hastanesi’nde tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadrığını ve şehit düştüğünü belirtti.

Samsun Milletvekili Bedri Yaşar yazılı basın açıklamasını şöyle devam ettirdi:

Yaşanan bu hain saldırı yüreklerimizi bir kez daha yakmıştır. Yürekleri dağlayan bu hain saldırı, milletimizi ve ülkemizi derin bir yasa boğmuştur. PKK terör örgütünün bu hain saldırısını şiddetle kınıyor ve lanetliyorum.

Milletimizin birliğine ve dirliğine göz diken bu hainler mutlaka devletimiz ve milletimiz tarafından hak ettikleri cezaya çarptırılacaktır. Bu konuda hiç kimsenin şüphesi olmasın. Türk Milleti olarak sonsuza dek varlığımızı ve birliğimizi koruyacağız. Bizi bölmeye hiç kimsenin gücü yetmeyecek.

Bu vesileyle, şehit Binbaşımıza Allahtan rahmet, kederli ailesine ve milletimize başsağlığı diliyorum. Yaralılarımıza da Cenab-ı Allah’tan acil şifalar diliyorum.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)