Bedri Yaşar'dan Başsağlığı ve Geçmiş Olsun Mesajı

Atakum Belediyesi işçileri ile ilgili bir mesaj yayımlayan İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar, Hayatını kaybeden vatandaş ve işçilelerimize Allah’tan rahmet, hastalara da acil şifalar diledi.

İyi Parti 08.01.2021, 10:53 08.01.2021, 12:12
Bedri Yaşar'dan Başsağlığı ve Geçmiş Olsun Mesajı

İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar, Atakum belediyesi servis aracının kaza yapması sonucu meydana gelen ölüm ve yaralanmalarla ilgili mesaj yayımlayarak şunları söyledi:

“Atakum Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı olarak çalışan işçilerin servis aracının kaza yaptığını büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz. Bu sabah acı bir olay yaşandı, ne yazık ki kazada 2 kişi hayatını kaybederken 5’i ağır, 20 kişi de yaralanmıştır.

Trafik kazaları maalesef ülkemizin en önemli sorunlarından birisi olmaya devam ediyor. Trafik kazalarında her yıl, özellikle kör noktalardan dolayı binlerce insanımızı kaybediyoruz. Bu konuda da Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne bir Meclis araştırma önergesi vermeyi planlıyoruz. Hayatını kaybeden vatandaş ve işçilerimize Allah’tan rahmet, hastalarımıza da acil şifalar diliyorum. Bugün de aileleri, hastalarımızı ve belediyemizi ziyarette bulunacağız” 

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)