Alexa

Dursun Ataş: Meral Akşener Ders Verdi

İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş; "Bütün ağırlıklarımızdan, 3 ay içerisinde sadece milletvekili olmak için gelenlerden, partimizi başka eksene kaydırmaya çalışanlardan,  ağırlıklarından kurtulduk" dedi.

Dursun Ataş: Meral Akşener Ders Verdi

Ataş, Kurban Bayramı dolayısıyla Kayseri'de parti teşkilatları, STK ziyaretleriyle dolu bir bayram geçirirken diğer taraftan vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet etti. Bayramların birlik ve beraberlik günleri olduğunu belirten Ataş, Türkiye’de son yıllarda bazı sıkıntıların yaşandığını ifade ederek, "Şu an birlik ve beraberlik içerisinde olmadığımız aşikar. Bunun  sebeplerini milletin irdelemesi gerekiyor" dedi.

"Kendi Geleceğini Düşünenlerden Kurtulduk"

İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, partide yaşanan ayrılıklarla ilgili olarak, "Kendi kaygısı içine düşen ağırlıklardan kurtulduk ve yolumuza daha güçlü şekilde devam ediyoruz" ifadelerini kullanan Dursun ataş, "Bizim tüzüğümüz diğer partilere göre daha demokratik. Bunun gereklerini yerine getirdik ve herkese ders verdik. Bütün ağırlıklarımızdan, 3 ay içerisinde sadece milletvekili olmak için gelenlerden, partimizi başka eksene kaydırmaya çalışanlardan, Türk milleti adına kaygısı olmayan, sadece kendi adına kendi  çoluğu çocuğu, kendi geleceği için bir şeyler isteyip gelenlerin hepsinden ve ağırlıklarından kurtulduk." diyerek, Allah’ın izniyle yollarına güçlü bir şekilde devam edeceklerini söyledi.

"Meral Akşener Ders Verdi"

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in seçim sonrası tavrınında bir ders niteliğinde olduğunu söyleyen Ataş, "Genel başkanımız ‘ben hedef koyduğum çıtayı yakalayamadım’ dedi ve partiyi kongreye götürüyorum açıklaması yaptı. Koca koca adamların yapamadığını, imzalar toplandığı halde kurultaya gitmeyen partilere örnek olması ve Türk demokrasisi adına önemli bir şeyi gerçekleştirdi. Herkes bizden çekiniyor. Ben bu dönemde Kayseri’yi en iyi şekilde temsil etmek için çalışacağım. Ülkemizin sorunlarının çözümü için elimden gelen katkıyı sunacağım" dedi.

Güncelleme Tarihi: 28 Ağustos 2018, 00:20
YORUM EKLE