Erhan Usta; Adana'da Canımız Yandı Samsun'da Yanmasın!

İyi Parti Ekonomi Politikaları Başkanı ve Samsun Milletvekili Erhan Usta, Samsun Aziz Atik Fen Lisesi yolu hakkında açıklamada bulundu.

İyi Parti 26.10.2020, 11:46
Erhan Usta; Adana'da Canımız Yandı Samsun'da Yanmasın!

Samsun Aziz Atik Fen Lisesi yolu hakkında açıklamada bulunan İyi Parti Ekonomi Politikaları Başkanı ve Samsun Milletvekili Erhan Usta, "Adana’da canımız yandı, Samsun’da yanmasın" dedi.

Öğrencilerin mağdur edilmemesini isteyen Erhan Usta, ’Samsun Aziz Atik Fen Lisesi 2018 yılı şubat ayında mevcut binasına taşındı. Okulda 200’ü yatılı toplam 500 civarında öğrenci eğitim almakta. Yağmurlu hava şartlarında çamur ve derin çukurlar yüzünden bu yol kullanılamaz hale geliyor.’’ ifadelerini kullanarak şunları söyledi:

ADANA’DA CANIMIZ YANDI, SAMSUN’DA YANMASIN

‘’2016’da Adana'nın Aladağ ilçesinde yurtta çıkan yangın sonucunda kaybettiğimiz öğrencilerimizi hatırlayın. Bir yangın çıktığında o yoldan ne itfaiye ne de ambulans çıkar. Adana’da canımız yandı, Samsun’da yanmasın.’’ dedi ve ‘’Geleceğimiz olan öğrencilerimizi mağdur etmeyelim. Hava şartları elverişliyken Samsun Büyükşehir Belediyesi'nin ivedi bir şekilde bu yol sorununu çözmesi gerekiyor.’’

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)