Erhan Usta, 'ekonomi sunumu' Kapsamında Burdur'da

Samsun Milletvekili Erhan Usta, İYİ Parti TBMM Grup Başkanı İsmail Tatlıoğlu ve İYİ Parti Kalkınma Politikaları Başkanı Ümit Özlale, Burdur'da bir dizi ziyaretlerde bulundu.

İyi Parti 14.01.2021, 19:44
Erhan Usta, 'ekonomi sunumu' Kapsamında Burdur'da

İYİ Parti Kalkınma Politikaları Başkanı Ümit Özlale, İYİ Parti Ekonomi Politikaları Başkanı Erhan Usta ve İYİ Parti TBMM Grup Başkanı İsmail Tatlıoğlu, 'ekonomi sunumu' etkinlikleri kapsamında Burdur'da ziyaretlerde bulundu.

Burdur ilinin ekonomik sorunları ve çözüm önerileri konusunda sunum yapacağını belirten Erhan Usta görüşmelerde Türkiye ekonomisinin yanı sıra Burdur’un özel sorunlarını da konuştuklarına vurgu yaptı.

Burdur'un, Veteriner Hekimler Odası ve Ziraat Odasını ziyaret ile programına başlayan Veteriner Hekimler Odası ve Ziraat Odası Başkanlarıyla hayvancılık ve tarım sektörleri hakkında bilgi alarak istişarelerde bulunan Erhan Usta, Burdur Ticaret ve Sanayi Odası ve Burdur Ticaret Borsası’na ziyarette bulundu.

Hız kesmeden ziyaretlerini sürdüren İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Usta, Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği’ Gazeteciler Cemiyetinde yöneticilerle bir araya geldi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)