Erhan Usta, Gülsan esnafının yanındayız!

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcı ve Samsun Milletvekili Erhan Usta, Samsun’a ziyaretlerine devam ediyor.

İyi Parti 21.03.2021, 11:51 21.03.2021, 12:47
Erhan Usta, Gülsan esnafının yanındayız!

Erhan Usta Samsun’da bir dizi ziyaretlerde bulundu. Gülsan Sanayi Sitesini de ziyaret eden Usta, esnafın durumunu dile getirerek, Gülsan esnafının her daim yanında olduklarını belirtti.

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcı ve Samsun Milletvekili Erhan Usta, Samsun’a ziyaretlerinde Programına Kavak ziyaretinden başladı. İyi Parti Kavak İlçe Başkanlığını ziyaret eden Usta, Kavak’ta esnafınada ziyaret gerçekleştirdi. Usta, ziyaretlerinde, “Esnaf’ın derdi sıkıntısı bitmiyor, çözüm bulunmuyor ve bulmaya çalışılmıyor” ifadelerini kullandı.

“Esnaf evladına tablet alamıyor” diyen Erhan Usta, “Evine ekmek götüremeyen çiftçi, ayçiçek yağı bitti alamadık diyen emekli, işsizlikten psikolojimiz bozuldu diyen gençler, Hükümeti sırtında taşımak istemiyor” ifadelerini kullandı.

Ziyaretlerine Gülsan Sanayi esnafıyla devam eden Usta, Gülsan esnafları tarafından coşkuyla karşılandı. Geçtiğimiz hafta Gülsan için Meclis Araştırma Önergesi veren Usta, “Gülsan esnafının her daim yanındayız” dedi.

Samsunspor’un Giresunspor ile karşılaşmasını 19 Mayıs Stadyumu’nda izleyen Usta, sosyal medya hesaplarından heyecanını ve coşkusunu paylaştı.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)