Erhan Usta, yılbaşını Samsun’da geçirdi

İYİ Parti Ekonomiden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı, Plan Bütçe Komisyonu Üyesi ve Samsun Milletvekili Erhan Usta, yılbaşını Samsun’da geçirdi. Usta, Samsun'da bir dizi ziyarette bulundu.

İyi Parti 06.01.2021, 17:34 06.01.2021, 17:56
Erhan Usta, yılbaşını Samsun’da geçirdi

İYİ Parti Ekonomiden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erhan Usta, yılbaşını Samsun’da geçirdi. Sokağa çıkma kısıtlamasının hemen ardından ziyaretlerine başlayan Usta, İYİ Parti Samsun İl Başkanı Hasan Aksoy ile birlikte, Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci ile bir araya gelerek, Deveci’nin çalışmaları hakkında bilgi alarak fikir alışverişinde bulundu.

Samsun Milletvekili Erhan Usta ziyaretleriyle ilgili sosyal medya hesaplarından paylaşımlarda bulundu. 19 Mayıs Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yavuz Ünal’a da  iade-i ziyarette bulundu ve projeleri hakkında bilgi aldı. Görüşmelerine hız kesmeden devam eden Erhan Sosyal medya hesabından, Samsun Üniversitesi Rektörü Mahmut Aydın’la Ballıca Kampüsünde görüştü. Ballıca kampüsünü ve uçak hangarlarını gezen Usta, simülasyon olan eğitim uçağını kullandığı videoyu da sosyal medya hesabından paylaştı.

Dördüncü durağı Samsun Eğitim Araştırma Hastanesi olan Usta, Başhekim Ahmet Şen ile görüştü. Geçtiğimiz günlerde Covid19’a yenik düşerek hayatını kaybeden Samsun’un sevilen Doktoru Ali Murat Uludoğan için taziye ziyaretinde bulundu.

Samsun’da ki programını Samsun Valiliğinde bitiren Usta, Vali Zülkif Dağlı ile görüştü. Samsun için neler yapabiliriz diye konuştuğunu ifade eden Usta, misafirperverliği için Vali Dağlı’ya teşekkür etti.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)